Zavřít reklamu

Nastává čas dovolených, a někteří z vás se možná o své letní zážitky budou chtít podělit v příbězích a fotografiích na sociálních sítích. Proto vám v našem dnešním článku přinášíme čtyři tipy na užitečné aplikace, které vaše příspěvky ještě více vylepší a dodají jim na zajímavosti.

VSCO

Aplikace VSCO si získala popularitu zejména díky svým přednastaveným filtrům. Kromě nich ale nabízí i spoustu dalších nástrojů pro úpravy vašich fotografií, podporuje RAW formát a umožní vám pohrát si s parametry, jako je třeba kontrast, zrnitost nebo textura. Kromě fotografií můžete v aplikaci VSCO upravovat také svá videa nebo sledovat, jak v aplikaci upravují svá díla ostatní uživatelé. Aplikace je zdarma v základní verzi s omezeným počtem filtrů a dalších funkcí, prémiová verze vás vyjde na 569 korun ročně.

Whitagram

Aplikace Whitagram představuje jednoduchý a rychlý způsob úpravy fotografií a přidání rámečku. Umožňuje práci s fotografiemi v horizontálním i vertikálním formátu, nabízí nástroje pro úpravu řady parametrů vašich snímků i pro úpravy velikosti nebo barvy rámečku. K fotografiím můžete přidávat texty a samolepky, aplikace nabízí možnost uchování geolokačních dat. Whitagram je ke stažení zdarma, balíčky efektů a úprav stojí 49 korun.

Unfold

Vytváříte rádi příběhy pro svůj instagramový nebo facebookový účet? Pomůže vám s nimi aplikace Unfold, která nabízí bohatou knihovnu šablon všech možných stylů, kde je rozhodně z čeho vybírat. Unfold má dále v nabídce pokročilé nástroje pro přidávání a úpravu textů a samolepek, pohrát si můžete také s filtry a dalšími efekty. Aplikace je ve své základní podobě zdarma, ve verzi Unfold+ (79 korun) získáte přístup ke všem šablonám a fontům, přednostní nabídku nových sbírek a mnoho dalšího bonusového obsahu.

Alpenglow – Golden Hour Times

Chcete, aby přirozené světlo na vašich fotografiích a videích pro sociální sítě bylo vždy bezchybné, ale často propásnete tu správnou hodinu? Aplikace Alpenglow – Golden Hour Times vás dokáže vždy včas upozornit na to, kdy je ve vaší lokaci ta správná chvíle pro focení snímků při poledním, vycházejícím nebo zapadajícím slunci. V jednoduchém uživatelském rozhraní aplikace si nastavíte potřebné notifikace a už nemusíte hlídat hodiny nebo oblohu.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.