Zavřít reklamu

Špatných návyků máme všichni jistě plno, o něco hůře na tom býváme s dobrými návyky. Říká se, že aby se z nově zavedeného dobrého návyku stala opravdová rutina, která bude nedílnou součástí našeho života, je zapotřebí tento návyk opakovat minimálně po dobu jedenadvaceti dní. To ale často nejde „samo od sebe“, a je zapotřebí vzít si na pomoc třeba některou z aplikací, které vám představíme v našem dnešním článku.

Streaks

Aplikace Streaks sice patří mezi placené, když si ale pročtete recenze uživatelů, snadno se přesvědčíte, že se jedná o dobře investované peníze. Streaks vám umožní vytvoření až čtyřiadvaceti úkolů a návyků pro každý den. Aplikace nabízí také bohaté možnosti přizpůsobení, propojení s nativním Zdravím na vašem iPhonu, možnost nastavení notifikací, sledování cílů a samozřejmě také zobrazování informativních přehledů a statistik.

Aplikaci Streaks stáhnete za 129 korun zde.

Strides

S pomocí aplikace Strides si můžete na vašem iPhonu snadno nastavit, přizpůsobit a sledovat různé cíle a nové, lepší návyky. Aplikace Strides vám umožní sledování vašich návyků v kalendářním zobrazení, možnost stanovení specifického cíle, možnost vytvoření vlastních osobních projektů s konkrétními milníky a mnoho dalšího. Pokud si nevyberete z některé ze 150 přednastavených šablon, můžete si vytvořit své vlastní cíle. Samozřejmostí je také možnost zobrazení přehledů a statistik.

Aplikaci Strides stáhnete bezplatně zde.

Productive

Další oblíbenou aplikací pro vytváření, upevnění a sledování nových návyků je Productive. Kromě klasického seznamu pravidelných i nepravidelných návyků zde najdete možnost zúčastnit se různých zajímavých výzev, můžete si zde přečíst nejrůznější zajímavé články, a aplikaci si samozřejmě můžete také ve velké míře přizpůsobit. K získání informací o tom, jak se vám v plnění vašich cílů daří, můžete využít přehledné statistiky.

Aplikaci Productive stáhnete bezplatně zde.

Habitshare

HabitShare je jednoduchá, ale velice užitečná aplikace, která vám pomůže vytvářet a sledovat vaše nové návyky. V rámci HabitShare můžete svým přátelům umožnit, aby se sledování návyků účastnili spolu s vámi, aplikaci ale můžete samozřejmě využívat také zcela sami. Aplikace nabízí možnost nastavení notifikací, sledování přehledu o tom, jak se vám daří, a mnoho dalšího.

Aplikaci Habitshare stáhnete bezplatně zde.

Habitify

Habitify je nástroj pro stanovení a sledování vašich nových, lepších návyků. Jeho cílem je motivovat vás a odměňovat, díky čemuž pro vás bude plnění vámi stanovených cílů mnohem lepší a snazší. Své návyky můžete pro lepší přehled seskupovat do tematických oblastí, součástí aplikace je také možnost získání přehledu o vašem pokroku z přehledných grafů. Habitify nabízí možnost úpravy a přizpůsobení vašich cílů, roční přehledy a řadu dalších skvělých funkcí.

Aplikaci Habitfy stáhnete bezplatně zde.

.