Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme náš pravidelný souhrn tipů na filmy, které na iTunes seženete o něco výhodněji. Dnes potěšíme například milovníky komedií, dětské diváky, nebo příznivce Monty Python.

Pan a paní Smithovi

Pan a paní Smithovi jsou na první pohled ideální pár krásných, úspěšných mladých lidí. Vzájemně ale o sobě netuší jednu velmi podstatnou věc – oba jsou nájemní vrazi, každý z nich ale pracuje pro jinou agenturu. Co se stane, když oba dostanou za úkol zlikvidovat toho druhého?

  • 59,- vypůjčení, 99,- zakoupení
  • Angličtina

Film Pan a paní Smithovi pořídíte zde.

Monty Python: Smysl života

Tento víkend si můžete na iTunes zakoupit nebo vypůjčit jednu z největších montypythonovských klasik – snímek The Meaning of Life. Smysl života vám v něm vysvětlí oblíbená parta ve složení John Cleese, Graham Chapman, Terry Jones, Eric Idle, Terry Gilliam a Michael Palin. Těšit se můžete na nálož skečů, které si rozhodně nebudou brát servítky, a nebudou šetřit vaše bránice, nervy, a v některých případech ani žaludek.

  • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Smysl života pořídíte zde.

Turbo

V zahrádce na předměstí Los Angeles žije kolonie šneků. Malý Theo sní o tom, že se stane nejrychlejším šnekem na světě, jeho ideálem je pětinásobný vítěz automobilového závodu 500 mil Indianopolis Gagné. Vypraví se k dálnici, kde obdivuje svištící auta, a jedno z nich jej tam zachytí. Když se probere, zjistí, že se dokáže pohybovat stejně rychle jako závodní auta. Nejdřív mu to působí problémy, které vedou k tomu, že je ze zahrady i se svým bratrem Chetem vykázán. Pak se ale setkává s prodavačem Titem, který pořádá závody šneků. Když prokáže své kvality, Tito ho přejmenuje na Turba. Malý šnek stále sní o tom, že se zúčastní závodu Indianopolis, a přesvědčí Tita, aby ho do soutěže přihlásil. Pořadatelé ho nejdřív odmítají zapsat, ale sám velký Gagné mu umožní, aby ukázal, co v něm je.

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Čeština

Film Turbo pořídíte zde.

Hitch

Hitch (Will Smith) je ten nejlepší dohazovač z celého New Yorku. Chlubí se tím, že každému muži dokáže během pouhých tří schůzek pomoci získat dívku jeho snů. Jednoho dne se ale Hitch setká s rovnocenným soupeřem v podobě krásné a mazané bulvární novinářky Sary Melas. Profesionální starý mládenec Hitch se do Sary znenadání beznadějně zamiluje aniž by tušil, že jejím největším sólokaprem by se mohlo lehce stát odhalení nejslavnějšího manhattanského „speciálního poradce“.

Film Hitch pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více