Zavřít reklamu

Prázdniny končí a začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Pokud se nechystáte poslední srpnový víkend strávit na dovolené, u vody, na chatě nebo třeba v baru, máme pro vás pár tipů na populární filmy z iTunes, kterými si můžete zpříjemnit závěr tohoto měsíce.

Downhill

Na sníh si sice ještě budeme muset nějakou tu chvíli počkat, pokud ale máte chuť na zimní dobrodružství, můžete si na iTunes vypůjčit nebo zakoupit snímek Downhill. Poté, co manželský pár na své rodinné zimní dovolené v Alpách o kousek unikl lavině, začínají oba manželé přehodnocovat své dosavadní životy i svůj vzájemný vztah. Hlavní role si v této hořké komedii střihli Will Ferrell a Julia Louis-Dreyfuss.

  • 79,- vypůjčení, 329,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky


Film Downhill pořídíte zde.

Na kameře (Body Cam)

Když policistka Renee Lomit (Mary J. Blige) vyšetřuje bizarní vraždu jednoho ze svých kolegů, objeví náhodou na záznamu z osobní kamery záhadnou postavu. Po nějaké době začne být Rennee čím dál více přesvědčená o tom, že má tu čest s čímsi nadpřirozeným, co ohrožuje celou policejní jednotku.

  • 79,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Na kameře pořídíte zde.

Pozdravy od vraha

Detektiv Jacob Kannon nemá na starost zrovna lehký případ. Vyšetřuje totiž právě smrt své vlastní dcery.  Ta byla zavražděna v době, kdy zrovna v Londýně trávila líbánky. Zanedlouho se ukáže, že podobný osud stíhá v Evropě i ostatní páry, a Jacob vyhledá pomoc skandinávské reportérky, která je adresátkou pohlednic s fotografiemi obětí.

  • 79,- vypůjčení, 279,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Film Pozdravy od vraha pořídíte zde.

Poslouchej

Snímek s názvem Poslouchej vypráví o mladém páru, který se rozhodl vyrazit na cestu, aby oživil vzájemný vztah. Mladá žena má navíc čím dál větší podezření, že ji její partner podvádí. Když začne na cestě vidět a slyšet věci, které nejsou skutečné, začíná se dívka obávat o svůj vlastní život.

  • 79,- vypůjčení, 299,- zakoupení
  • Čeština

Film Poslouchej pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více