Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi jedince, kteří se snaží sportovat, ale zároveň se však k jakémukoli výkonu nemůžete dokopat, popřípadě pokud nevíte, jak jednotlivé cviky provádět správně, tak zbystřete. Vzhledem k tomu, že jsou fitness centra i posilovny stále zavřené (byť ve čtvrtek přijde změna), tak je poměrně těžké se k jakémukoli sportu dostat. I přesto však existuje řešení v podobě mobilních aplikací, které vám s výkonem zajisté pomohou. Dnes se na nejlepší z nich podíváme.

Fitify

Tato aplikace jistě potěší sportovce, kteří neovládají jiný jazyk než právě mateřský – aplikace Fitify je totiž do češtiny přeložena. V aplikaci si stačí zvolit, zda-li chcete zhubnout, zesílit či zůstat fit a software vám automaticky připraví tréninkový plán. Najdete zde přes 900 cvičení, a to jak posilovacích, tak i relaxačních. Na své si přijdou i ti, kteří chtějí sportovat s posilovacím náčiním, nechybí pak ani instruktážní videa, ze kterých jednoduše zjistíte, jak se konkrétní cvik provádí. Jednotlivými cviky vás provází audio kouč, který je sice v angličtině, jeho příkazy však pochopí i uživatele cizím jazykem nepolíbeni. Aplikace je v základní verzi zdarma, pro plnou verzi obohacenou více cvičeními a instrukcemi si můžete vybrat z několika tarifů.

Strong – Workout Tracker Gym Log

Pokud jste v posilování již více zběhlí, tak se vám zajisté bude hodit aplikace Strong – Workout Tracker Gym Log. Jedná se o software, který využijete jak doma, tak i v posilovně, přičemž jeho nesmírnou výhodou je, že dokáže pracovat na Apple Watch nezávisle na tom, zda-li máte u sebe iPhone či ne. Software je sice v anglickém jazyce, pokynům však velice rychle porozumíte. V aplikaci si dokonce můžete nastavovat různé cvičební rutiny, pokud ale máte aktivovanou pouze neplacenou verzi, aktivovat můžete maximálně 3. Co se týče předplatného, vybrat si můžete z měsíčního, ročního nebo doživotního tarifu.

adidas Training by Runtastic

Myslím si, že aplikace, které spadají pod křídla Adidas, asi nemusím jak zdlouhavě představovat. V této aplikaci konkrétně najdete krátká cvičení pro posilování, hubnutí i udržování se v kondici, nechybí mnoho instruktážních videí. Software vám samozřejmě personalizuje plán podle vaší výkonnosti a parametrů, které si do aplikace zadáte. Potěším také vlastníky jablečných hodinek, pro které je aplikace rovněž dostupná, taktéž umí synchronizovat data se Cvičením nebo je ukládat do nativního Zdraví. Abyste získali prémiové funkce, aktivujte si měsíční, šestiměsíční nebo roční předplatné.

Nike Training Club

Tento software od velice známé společnosti nabídne opravdu mnoho funkcí, nejvíce však potěší, že je naprosto zdarma. Najdete zde jak posilovací cvičení, mezi něž patří například HIIT tréninky, tak i relaxační, mezi ty můžeme zařadit třeba jógu. Vývojáři si dali záležet na tom, abyste v jednotlivých cvicích nedělali chyby, proto zde najdete nespočet přehledně popsaných instrukcí.

.