Zavřít reklamu

App Store nabízí různé druhy aplikací pro všechny možné příležitosti. Není tedy divu, že si v tomto směru přijdou na své i majitelé psů všech plemen. V dnešním článku vám přinášíme tipy na aplikace, které by mohl každý pejskař ocenit.

Puppr

Aplikace Puppr je zábavnou a jednoduchou pomůckou pro základní výcvik vašeho čtyřnohého miláčka. Pokud ovládáte angličtinu, můžete v Puppr využít videa která vás krok za krokem provedou učením jednotlivých povelů a triků. V aplikaci najdete více než sedmdesát lekcí, virtuální clicker a možnost nastavení připomínek pro trénink. Můžete si nastavit tréninkové plány pro více psů. Aplikace nabízí základní bezplatnou verzi, v prémiové verzi (299 korun měsíčně) získáte lekce navíc a bonusový obsah, formou nákupů v aplikaci si v ceně kolem 79 korun můžete zakoupit také jednotlivé balíčky lekcí navíc.

Pet Poison App

Pokud pečujete o pejska, staráte se jistě i o to, co jí – a co by naopak jíst neměl. Navzdory veškeré snaze a opatrnosti se ale může v některých případech stát, že pes pozře něco, co by pozřít neměl. V aplikaci Pet Poison App najdete přehled věcí, které mohou vašemu mazlíčkovi potenciálně ublížit, popis příznaků otravy, detailní popis jedovatých rostlin se stovkou fotografií nebo třeba přehled potenciálních jedů, rozdělený do kategorií.

Tractive Dog Walk

Aplikace Tractive Dog Walk vám poskytne všechny možné informace, týkající vašich procházek se psem. S pomocí Tractive Dog Walk můžete zaznamenat trasu, vzdálenost i délku procházky, přidat fotografie a dokonce vypočítat, na kterých místech vaší pravidelné trasy si váš mazlíček obvykle ulevuje. Trasu můžete sdílet s přáteli v reálném čase. Aplikace se vyznačuje jednoduchým uživatelským rozhraním a umožní vám zobrazit statistiky vašich procházek.

Dog Training Clicker

Aplikace Dog Training Clicker je určená všem, kteří při výcviku svého psa používají k motivaci a odměně clicker. Jak název napovídá, jedná se o virtuální verzi klasického clickeru, kterým můžete doprovázet povely při tréninku vašeho čtyřnohého mazlíčka. Vzhled i zvukové efekty virtuálního clickeru v aplikaci můžete měnit dle libosti.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více