Zavřít reklamu

Řada majitelů iOS zařízení si většinou – co se správy a organizace fotografií týče – vystačí s nativními Fotkami ve svém iPhonu. V případě, že vám ale Fotky z jakéhokoliv důvodu nevyhovují, je potřeba poohlédnout se po některé z aplikací třetích stran. V dnešním článku vám ve stručnosti představíme ty nejoblíbenější.

Google Fotky

Obrovskou předností Google Fotek je jejich bezplatnost a to, jakým způsobem aplikace funguje s dalšími nástroji od Googlu. Služba Google Fotky nabízí možnost automatické synchronizace s galerií fotek ve vašem iPhonu, možnost zálohy v cloudu, funkci vizuálního vyhledávání a různé nástroje pro tvorbu animací, koláží či videí. Ve Fotkách Google můžete své fotky také upravovat, třídit do alb a sdílet s ostatními uživateli. Aplikace je ke stažení zdarma, v rámci služby máte k dispozici možnost zálohy neomezeného počtu fotografií a videí do rozlišení 16mp, respektive 1080p.

Flickr

Flickr patří již řadu let mezi velmi oblíbené platformy pro ukládání a správu fotografií. Nabízí možnost automatického i ručního nahrávání, úprav a sdílení prakticky kdykoliv a odkudkoliv. V aplikaci Flickr se můžete také inspirovat snímky ostatních členů komunity. Aplikace je ke stažení zdarma, v rámci předplatného (199,- / měsíčně) získáte prémiové funkce na webu i v aplikaci, a to v podobě rozšíření úložiště, pokročilých nástrojů nebo třeba absence reklam.

Slidebox

Aplikace Slidebox vám umožní provádět rychlou a snadnou správu vašich fotografií a screenshotů za pomoci jednoduchých gest. Ať už chcete daný snímek smazat, přidat do alba nebo porovnat s jinou fotografií, Slidebox vám bude vždy k ruce. Snímky můžete v aplikaci také snadno přidávat k oblíbeným. Slidebox nabízí automatické propojení s nativními Fotkami ve vašem iPhonu, podporu animovaných GIFů a funkci zrušení naposledy provedené akce. Aplikace je v základní podobě zdarma, v rámci nákupu v aplikaci (od 129 korun) získáte navýšení úložiště pro vaše snímky a bonusové funkce. Slidebox bohužel nenabízí možnost bezplatného vyzkoušení prémiových funkcí.

Amazon Photos

Aplikace Amazon Photos nabízí nástroje pro ukládání a správu fotografií a videí nejen z vašeho iPhonu. Obsahuje funkci pro automatické ukládání a zálohování, možnosti sdílení a prohlížení na jiných zařízeních, možnosti vyhledávání a tvorbu alb. Aplikace je ke stažení zdarma, předplatitelé služby Amazon Prime získají neomezené úložiště pro fotografie a 5GB úložiště pro videa, funkci pokročilého vyhledávání a další benefity.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více