Zavřít reklamu

Desktop Stickers, Screenshot FX – Rounded Shapes, iWriter Pro, After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects a Tank Mechanic Simulator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Desktop Stickers

Motivace není nikdy dost. Toho se pravděpodobně drží i vývojáři aplikace Desktop Stickers, která vám na pracovní plochu dokáže připnout nejrůznější samolepky. Konkrétně se jedná o samolepky s nejrůznějšími motivačními nápisy, díky čemuž se můžete přes den motivovat a posunout vpřed.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Desktop Stickers stáhnete zde


Screenshot FX – Rounded Shapes

Snímky obrazovky v systému macOS skrze stejnojmennou utilitu, která nabízí spoustu možností. Napadlo vás ale někdy, že byste chtěli kupříkladu kulatý screenshot, nebo zkrátka jiný tvar než obdélník? V takovém případě vám dokáže pomoci aplikace Screenshot FX – Rounded Shapes, kde si tvar můžete vybrat.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Screenshot FX – Rounded Shapes stáhnete zde


iWriter Pro

Pokud hledáte nějaké alternativní řešení za programy jako Microsoft Word či Apple Pages, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci iWriter Pro. Tento nástroj si vás na první pohled získá svým minimalistickým designem a skvělými funkcemi, díky čemuž budete moci psát jakékoliv dokumenty bez jediného problému.

  • Původní cena: 299 Kč
  • Aktuální cena: 279 Kč

Aplikaci iWriter Pro stáhnete zde


After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects

Stažením aplikace After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects získáte parádní nástroj, s jehož pomocí můžete rychle a jednoduše vylepšit vaše fotografie. Program konkrétně zvládá efekt přezdívaný bokeh, kdy nechá zaostřený hlavní objekt snímku, přičemž zbytek se rozmaže.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

After Focus – Photo Background Blur Bokeh Effects


Tank Mechanic Simulator

O slevě na Tank Mechanic Simulator na herní platformě Steam jsme vás informovali přesně před týdnem. Tentokrát se ale vývojář rozhodl pro další zlevnění, díky čemuž je hra k dostání s 60% slevou za pouhých 6,71 €. V tomto titulu se každopádně zhostíte role opraváře a restauratéra tanků. Vaším úkolem tedy bude tanky nejen opravovat, ale také testovat na tréninkovém poli a následně je buďto prodávat, anebo si je nechávat ve vlastní sbírce.

  • Původní cena: 16,79 €
  • Aktuální cena: 6,71 €

Aplikaci Tank Mechanic Simulator stáhnete zde

.