Zavřít reklamu

Dynamo, Clipart 2000+, Text Expansion Pro, Coffee Buzz a Rust. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Dynamo

Zakoupením aplikace Dynamo si přijdete na parádní rozšíření pro prohlížeč Safari, s jehož pomocí si usnadníte přehrávání videí. Program vám totiž umožní v případě přehrávaného videa jej zpomalit, zrychlit, anebo třeba přeskočit reklamu. K tomu všemu vám pouze vystačí znát klávesové zkratky.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Dynamo stáhnete zde


Clipart 2000+

Apliakce Clipart 2000+ se může náramně hodit řadě uživatelů. Tento nástroj vám totiž zpřístupní více než 2 tisíce vysoce kvalitních obrázků a infografik, které následně můžete použít ve vaši práci například v Microsoft Office, Pages, Keynote a v dalších grafických editorech.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Clipart 2000+ stáhnete zde


Text Expansion Pro

Dnes se v akci také objevila velice zajímavá aplikace Text Expansion Pro, s jejíž pomocí si můžete usnadnit práci a šetřit čas. V tomto programu si totiž můžete přednastavit určité fráze i obrázky, ke kterým přiřadíte zkratku. Následně vám tuto zkratu stačí napsat a aplikace automaticky vypíše původní text, který jste si nastavili. To může přijít vhod například při vyplňování vaší adresy a podobně. Adresu si nastavíte například na „adr“ a následně můžete být v jakékoliv aplikaci, pouze vám postačí z horního menu baru otevřít Text Expansion Pro, napsat do něj „adr“ a program automaticky vypíše adresu do aplikace, ve které pracujete (například e-mail, Word apod).

  • Původní cena: 179 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci Text Expansion Pro stáhnete zde


Coffee Buzz

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste potřebovali, aby se vám váš Mac neuspal? V takovém případě můžete buďto dočasně změnit nastavení v Předvolbách systému a následně jej vrátit, anebo sáhnout po aplikaci Coffee Buzz. Tu lze ovládat přímo z horního menu baru, kde vám už pouze stačí zvolit, po jak dlouhou dobu Mac nesmí přejít do režimu spánku.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Coffee Buzz stáhnete zde


Rust

V rámci letních slev na herní platformě Steam si až do 8. července můžete s 50% slevou pořídit nesmírně oblíbenou survival hru Rust. V tomto titulu vám půjde jen a pouze o přežití, přičemž začínat budete jakožto nahý člověk s prostým kamenem. Postupným hraním se ale dokážete dostat až k moderním technologiím, které vám úkol přežití usnadní. Jedná se o oblíbenou hru pro více hráčů, ve které se můžete spojit s vašimi přáteli a společně likvidovat ostatní.

  • Původní cena: 33,99 €
  • Aktuální cena: 16,99 €

Aplikaci Rust stáhnete zde

.