Zavřít reklamu

Theine, Video Player vGuru: DVD Player, Photo Art Filters: DeepStyle, DesiGN for Numbers – Templates a Tank Mechanic Simulator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Theine

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy se vám v nejméně vhodnou chvíli uspal Mac? To můžete řešit dvěma způsoby. Buďto vždy, když budete potřebovat, aby se neuspal, změníte nastavení v Předvolbách systému a následně jej vrátíte do původní podoby, anebo sáhnete po jednoduché aplikaci Theine. Tu můžete ovládat přímo z horního menu baru, kde už jen stačí zakliknout, po jak dlouhou dobu Mac nesmí přejít do režimu spánku. Rychlé, praktické a efektivní řešení.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Theine stáhnete zde


Video Player vGuru: DVD Player

Jak již samotný název napovídá, aplikace Video Player vGuru: DVD Player vám dokáže posloužit jakožto multimediální přehrávač. Tento program si poradí s přehráním více než 200 formátů a nemá problém ani s videem v rozlišení 4K. Zároveň nabízí řadu dalších funkcí pro snadnější používání.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Video Player vGuru: DVD Player stáhnete zde


Photo Art Filters: DeepStyle

Do akce také zamířil nástroj pro úpravu vašich fotografií, který je dnes k dostání se slevou a nese název Photo Art Filters: DeepStyle. Tento program ale funguje trošičku jinak. Díky propracovaným filtrům a možnostem umělé inteligence totiž vaše fotky převádí do podoby uměleckého díla. Jak to ve finále vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Photo Art Filters: DeepStyle stáhnete zde


DesiGN for Numbers – Templates

Zakoupením apliakce DesiGN for Number – Templates si přijdete na parádní aplikaci, která vám zpřístupní více než 400 profesionálně a graficky dobře zpracovaných šablon pro tabulkový procesor Numbers. Díky tomu můžete vaši práci povznést na zcela novou úroveň a skvěle ji tak „okořenit.“

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 199 Kč

Aplikaci DesiGN for Numbers – Templates stáhnete kliknutím zde


Tank Mechanic Simulator

Dnešní článek si zakončíme poměrně zajímavou hrou Tank Mechanic Simulator. V tomto titulu se totiž zhostíte role opraváře a restauratéra tanků, kvůli čemuž na vás čeká řada ne tak úplně jednoduchých úkolů. Vaším úkolem bude renovovat a stavět tanky z období 2. světové války. K tomu budete mít řadu nástrojů. Hotový tank pak také musíte otestovat na tréninkovém poli a následně je už jen na vás, zdali jej prodáte, nebo si ho necháte ve vlastním muzeu.

  • Původní cena: 16,79 €
  • Aktuální cena: 9,23 €

Aplikaci Tank Mechanic Simulator stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více