Zavřít reklamu

Na stránkách Jablíčkáře vám čas od času představíme aplikaci, která nás v App Storu nějakým způsobem zaujala. Pro účely dnešního článku padla volba na Offline Music Player – jak název napovídá, jedná se o aplikaci, která vám na vašem iPhonu umožní přehrávání hudby i bez připojení k internetu.

Způsobů, jak na iPhonu přehrát vaši oblíbenou hudbu v offline režimu, je poměrně dost. Řada streamovacích služeb nabízí stažení skladeb pro přehrání bez internetového připojení, offline si můžete přehrát také skladby, které si stáhnete z iTunes. Další možnost offline přehrání hudby na iPhonu představují také aplikace, jako je Offline Music Player. Výhodou těchto aplikací bývá to, že nabízí obvykle více než jen pouhou možnost přehrání hudby. Aplikace Offline Music Player vám umožní nejen offline přehrání vašich stažených skladeb, které si můžete do svého mobilního zařízení snadno převést z vašeho počítače, případně je nahrát třeba z cloudového úložiště. Nabízí také podporu drtivé většiny zvukových souborů, možnost tvorby seznamů skladeb, přidání fotografií obalů alb a singlů nebo třeba podporu ovládání na uzamčené obrazovce iPhonu. Krom toho nabízí Offline Music Player také funkci ekvalizéru a různé režimy přehrávání.

Přidání skladeb probíhá jednoduše, a aplikace vás tímto procesem provede hned po svém prvním spuštění. Uživatelské rozhraní aplikace je jednoduché, svým designem a barevným laděním lehce připomíná streamovací službu Spotify. Na spodní liště se nachází tlačítka pro přechod k jednotlivým skladbám, playlistům, albům, importu a k nastavení. Pokud chcete aplikaci Offline Music Player používat bezplatně, musíte počítat se zobrazováním reklam a omezením některých funkcí. Prémiová verze vás vyjde na 59 korun týdně (případně 109 korun měsíčně nebo na 649 korun za celoživotní licenci), a získáte s ní možnost tvorby neomezeného množství playlistů, absenci reklam, neomezený import a neomezené možnosti využívání ekvalizéru.

Aplikaci Offline Music Player stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více