Zavřít reklamu

Kingdom Rush, Photo Size Optimizer, ImageViewer, Bumpr, MarginNote 2 Pro a  Busycal. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Kingdom Rush HD

V akci si dnes na svůj Mac můžete stáhnout například zábavnou dobrodružnou hru Kingdom Rush HD. Připravte se na velkolepou výpravu rozsáhlou fantastickou krajinou, na které nebude nouze o nečekaná setkání, dobrodružství, magii a spoustu dalšího. Čeká vás zajímavé putování i epické souboje s celou řadou různých nepřátel.

Photo Size Optimizer

I v případě aplikace Photo Size Optimizer již samotný název napovídá, k čemu program vlastně slouží. S jeho pomocí můžete rychle a jednoduše zmenšit velikost u vašich obrázků a ušetřit tak místo na disku. Nástroj je ale k dispozici v 32-bitové verzi, tudíž na operačním systému macOS Catalina a novějším jej nespustíte.

ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer

Jak již samotný název napovídá, aplikace ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer vám dokáže posloužit jakožto multimediální přehrávač a prohlížeč fotografií. Program si nadále samozřejmě poradí i s otočením snímků či přiblížením, přičemž nechybí ani možnost prezentace.

Bumpr

Aplikace Bumpr se hodí především vývojářům, kteří například pracují s hned několika prohlížeči. Pokud totiž bude tento program aktivní a vy klepnete na jakýkoliv odkaz, tak se otevře dialogové okno tohoto nástroje, které se vás zeptá. v jakém prohlížeči se má odkaz otevřít. Stejně pak funguje i s e-mailovými klienti.

MarginNote 2 Pro

Zakoupením aplikace MarginNote 2 Pro získáte perfektní nástroj, který vám pomůže s učením. Aplikace slouží pro zapisování těch nejrůznějších poznámek, v čemž jde MarginNote 2 Pro značně napřed. Aplikace vám totiž pomůže s generací takzvaných flashcard (kartiček, které slouží pro snadné zapamatování), kreslí mindmapy, díky kterých si můžete organizovat učení a nabízí spoustu dalších funkcí.

Busycal

Hledáte nějakou vhodnou náhradu za nativní Kalendář? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci BusyCal, která si dokáže získat vaši pozornost díky přívětivému designu a jednoduchému uživatelskému prostředí. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.