Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Balíček 2 filmů Spider-Man

Máte rádi novější snímky o Spider-Manovi? Služba iTunes nabízí možnost zakoupení balíčku dvou filmů. Jedná se o tituly Spider-Man: Návrat domů a Spider-Man: Daleko od domova. Oba tituly nabízí jak český dabing, tak i české titulky.

Balíček dvou filmů o Spider-Manovi stáhnete za 329 korun zde.

Trilogie Pitch Perfect

Pokud patříte mezi příznivce snímků ze série Ladíme!, jistě vás potěší, že si na iTunes můžete nyní stáhnout kompletní trilogii. Tato kolekce obsahuje snímky Ladíme!, Ladíme! 2 a Ladíme! 3. Snímek Ladíme! je k dispozici v češtině, u filmu Ladíme! 2 najdete kromě českého dabingu také české titulky a u filmu Ladíme! 3 české titulky.

Trilogii Pitch Perfect zakoupíte za 299 korun zde.

Kolekce 4 strašidelných filmů

Rádi se u svých televizních obrazovek bojíte a líbí se vám, když vás při sledování filmů příjemně mrazí v zádech? Pak byste si neměli nechat ujít kolekci čtyř strašidelných snímků. Jedná se o tituly Tíché místo (angličtina, české titulky), Kořist (angličtina, čeština, české titulky), Overlord (angličtina) a Řbitov zviřátek (angličtina, čeština, české titulky).

Kolekci 4 strašidelných filmů stáhnete za 399 korun zde.

Série Od soumraku do úsvitu

Zamilovali jste si bláznivou a nápaditou „upířinu“ režiséra Quentina Tarantina s názvem Od soumraku do úsvitu, a chtěli byste mít doma kompletní kolekci? V nabídce služby iTunes lze nalézt trilogii snímků Od soumraku do úsvitu z roku 1996, Od soumraku do úsvitu 2 z roku 1999 a Od soumraku do úsvitu 3 z roku 2000. První film je k dispozici v českém znění, ostatní pouze v angličtině.

Kolekci filmů Od soumraku do úsvitu zakoupíte za 347 korun zde.

Hellraiser – kolekce 4 filmů

Patříte spíše mezi příznivce legendárního Hellraisera? I vám se Apple rozhodl udělat na iTunes radost, a to balíčkem filmů, který čítá snímky Hellraiser: Inferno, , Hellraiser VI: Hellseeker, Hellraiser VII: Deader a Hellraiser VIII: Hellworld. Všechny snímky jsou v angličtině.

Kolekci 4 filmů Hellraiser zakoupíte za 396 korun zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více