Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Mimic – kolekce 3 filmů

Pokud patříte mezi fanoušky sci-fi tvorby, možná vás potěší možnost stažení trilogie Mimic. V tomto balíčku získáte snímky Mimic (Director’s Cut), Mimic 2 a Mimic 3: Sentinel. Všechny zmíněné snímky jsou v angličtině.

Kolekci 3 snímků Mimic stáhnete za 207 korun zde.

Proroctví – kolekce 4 filmů

Oblíbili jste si sérii thrillerů Proroctví s Christopherem Walkenem v hlavní roli? Pak by ve vaší sbírce neměla chybět kolekce, čítající snímky Proroctví II, Proroctví 3: Černí andělé, Proroctví: Vzpoura a Proroctví: Zrada. Všechny snímky, obsažené v této kolekci, jsou v angličtině.

Sbírku snímků Proroctví získáte za 306 korun zde.

Mamma Mia – Kolekce 2 filmů

U spousty diváků se těší velké popularitě hudební snímky Mamma Mia s hudbou legendární švédské skupiny ABBA a se skvělou Meryl Streep v hlavní roli. Tento víkend máte možnost získat filmy Mamma Mia! a Mamma Mia! Here We Go Again za zvýhodněnou cenu. U obou filmů je k dispozici také čeština a české titulky.

Snímky Mamma Mia stáhnete za 298 korun zde.

Zombieland: balíček 2 filmů

Snímek Zombieland s Woody Harrelsonem a Jessem Esienbergem slavil v době svého vydání u diváků poměrně velký úspěch, a o něco později se dočkal pokračování v podobě filmu Zombieland: Rána jistoty. Oba filmy si nyní můžete pořídit v rámci výhodnějšího balíčku na iTunes. Tituly Zombieland i Zombieland: Rána jistoty jsou k dispozici v angličtině.

Snímky Zombieland stáhnete za 329 korun zde.

Trilogie Temný rytíř

Řadíte se mezi fanoušky batmanovských filmových ság? Pak vás jistě na iTunes potěší možnost pořízení kompletní trilogie Temný rytíř. V tomto balíčku filmů najdete tituly Batman začíná z roku 2005, Temný rytíř z roku 2008 a Temný rytíř povstal z roku 2012. Všechny tři filmy, které jsou součástí této kolekce, nabízejí český dabing i české titulky.

Kolekci snímků Temný rytíř pořídíte za 599 korun zde.

 

Témata: , , ,
.