Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Harry Potter – kolekce 8 filmů

V nabídce iTunes je dnes také kompletní kolekce všech filmů z populární série příběhů o mladém čarodějovi Harrym Potterovi. Sbírka čítá všechny filmy hlavní série, tedy Harry Potter a kámen mudrců (2001), Harry Potter a tajemná komnata (2002), Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a ohnivý pohár (2005), Harrry Potter a Princ dvojí krve (2009), Harry Potter a Relikvie smrti 1 (2010) a Harry Potter a Relikvie smrti 2 (2011). Všechny filmy v kolekci nabízí český dabing i titulky.

Kolekci filmů o Harrym Potterovi stáhnete za 1490 korun zde.

Star Trek: Kolekce 3 filmů

Všichni příznivci novějších filmů ze série Star Trek jistě ocení kolekci těchto tří filmů. Najdete v ní tituly Star Trek (2009), Star Trek: Do temnoty a Star Trek: Do neznáma. Snímky Star Trek (2009) a Star Trek: Do temnoty nabízí české titulky, u filmu Star Trek: Do neznáma najdete kromě českých titulků také český dabing.

Trilogii filmů Star Trek stáhnete za 399 korun zde.

Annabelle – Kolekce 3 filmů

Patříte spíše mezi fanoušky hororových filmů? Pokud mezi vaše oblíbené strašidelné náměty patří děsivá panenka Annabelle, můžete si na iTunes stáhnout balíček, který obsahuje filmy Annabelle, Annabelle 2: Zrození zla a Annabelle 3. Filmy Annabelle a Annabelle 2: Zrození zla obsahují český dabing i titulky, u snímku Annabelle 3 najdete pouze české titulky.

Kolekci 3 filmů ze série Annabelle stáhnete za 799 korun zde.

Bourne: Kolekce 5 filmů

Patříte mezi fanoušky akčních filmů o Jasonu Bourneovi? Pak byste si neměli nechat ujít kolekci pěti filmů. V této sbírce najdete snímky The Bourne Identity, The Bourne Supremacy, The Bourne Ultimatum, The Bourne Legacy a Jason Bourne. U filmu Jason Bourne najdete český dabing i české titulky, ostatní tituly jsou pouze v anglickém znění.

Kolekci 5 filmů o Jasonu Bourneovi stáhnete za 349 korun zde.

Dannyho parťáci – filmová kolekce

Máte rádi chytré a zábavné filmy ze série Dannyho parťáci? Pak vás na iTunes jistě potěší kolekce, která obsahuje filmy Dannyho parťáci, Dannyho parťáci 2, Dannyho parťáci 3 a Debbie a její parťačky. Filmy Dannyho parťáci a Debbie a její parťačky nabízejí český dabing i titulky, u ostatních filmů je anglické znění.

Filmovou kolekci Dannyho parťáci stáhnete za 899 korun zde.

Témata: , ,
.