Zavřít reklamu

Je tady víkend a spolu s ním také naše pravidelné tipy na zajímavé filmy, které nyní můžete na iTunes sehnat k zakoupení nebo vypůjčení o něco levněji. Tentokrát si na své přijdou nejenom milovníci válečných filmů, ale i příznivci legendární kreslené rodinky Simpsonových.

American Sniper

Chris Kyle coby příslušník jednotek amerického námořnictva SEAL odjíždí do Iráku. Je odhodlán pomáhat svým bratrům ve zbrani, a díky své statečnosti a zapálení si vyslouží přezdívku Legenda. Jeho pověst se ale brzy rozšíří i mezi nepřátele, a když je na jeho hlavu vypsána odměna, stane se hlavním terčem povstalců. Kromě toho ale Chris musí řešit ještě i své osobní problémy…

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film American Sniper pořídíte zde.

Dunkirk

Milovníky válečných filmů tento víkend na iTunes jistě potěší strhující válečné drama z režisérké dílny kultovního Christophera Nolana. Snímek Dunkirk patřil ve své době mezi nejočekávanější tituly. Film vypráví o událostech evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Dunkirk pořídíte zde.

Django Unchained

Drama odehrávající těsně před občanskou válkou v USA, ve které hraje hlavní roli otrok Django. Jde o film Quentina Tarantina, který je nabytý hvězdami. Mimo jiné zde uvidíte Leonarda Di Capria nebo Samuela L. Jacksona. Snímek získal dva Oscary.

  • 59,- vypůjčení, 69,- zakoupení
  • Angličtina

Film Django Unchained pořídíte zde.

Simpsonovi ve filmu

Legendární seriál, jenž už má několik desítek sérií, má pouze jediný celovečerní film. Homer svou zbrklostí uvrhne celý Springfield do záhuby. Jakmile rodina uteče na Aljašku, uvědomí si tam, že musí město zachránit, tedy až na Homera. Ten musí projít „prozřením“.

  • 59,. vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina

Film Simpsonovi ve filmu pořídíte zde.

Mexičan

Jerry Welbach (Brad Pitt) dostává od šéfa gangu nařízeno, aby odjel do Mexika. Odsud má přivézt vzácnou pistoli jménem Mexičan. Šéf ale není jediným člověkem, který Jerrymu klade ultimáta. Jerryho přítelkyni Samantě (Julia Roberts) se jeho napojení na gang příliš nezamlouvá, a požaduje po něm, aby dal gangu sbohem. Jerry se nakonec vydává pro zmíněnou zbraň, komplikace ale na sebe nenechají dlouho čekat.

  • 59,- vypůjčení, 69,- zakoupení
  • České titulky

Film Mexičan pořídíte zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více