Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Photos to Video

Aplikace Photos to Video pochází od stejného vývojáře jako zmiňovaný program Any Video Splitter. Přesně proto i v případě tohoto nástroje můžete počítat s jednoduchým prostředím. Aplikace se konkrétně dokáže postarat o tvorbu videoprezentací z vašich fotografií, které stačí jednoduše nahrát, seřadit je, vybrat rozměry pro výstupní video a už jej jen exportovat.

Photos to Video
  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Recordam

S pomocí aplikace Recordam můžete v rychlosti zapnout nahrávání zvuku na vašem Macu. V tomto nástroji vám jednoduše stačí zvolit vstupní zařízení, ze kterého chcete nahrávat a následně už jen začít. Výsledné nahrávky navíc můžete v sekundě sdílet s vašimi přáteli, a to skrze možnosti, které vám nabídne systém macOS.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition (RoW)

Na službě Steam dnes můžete ve slevě zakoupit populární střílečku Call of Duty: Black Ops III. V této akční hře s vojenskou tematikou vás čeká boj o život v několik desítek let vzdálené budoucnosti. Připravte se na dobrodružství, které vás nenechá ani na chvilku vydechnout.

  • Původní cena: 59,99 € (19,79 €)

Hades

Milovníkům akčních RPG rogue-like her by rozhodně neměla uniknout dnešní nabídka na titul Hades. V této hře se spolu s vaším hrdinou podíváte doslova do pekla, kde na vás čeká řada rozzuřených nepřátel. Vaším úkolem je zapracovat na vašich schopnostech, získat legendární zbraně ze samotného Olympu a porazit Boha pekel jménem Hádés. Titul se zároveň pyšní poměrně povedeným příběhem, kdy si sami budete volit vaše schopnosti na základě vlastních preferencí.

  • Původní cena: 20,99 € (13,64 €)
.