Zavřít reklamu

PDF Unlocker Expert, Image Viewer, Disk Space Analyzer, TinyCalendar a Outlinely. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

PDF Unlocker Expert

Jak již ze samotného názvu vyplývá, aplikace PDF Unlocker Expert si poradí s odemknutím uzamčených dokumentů ve formátu PDF. Pokud se k vám například dostane uzamčený PDF dokument, který ale potřebujete upravit nebo vytisknout, pomocí tohoto nástroje jej odemknete a následně s ním můžete pracovat.

Image Viewer: Video Player and Photo Image Viewer

Jak již samotný název napovídá, aplikace ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer vám dokáže posloužit jakožto multimediální přehrávač a prohlížeč fotografií. Program si nadále samozřejmě poradí i s otočením snímků či přiblížením, přičemž nechybí ani možnost prezentace.

Disk Space Analyzer: Inspector

Aplikace Disk Space Analyzer je užitečnou aplikací, která vám pomůže zjistit, které soubory či složky (filmové soubory, hudební soubory a další) využívají váš hard disk nejvíce.

Tiny Calendar – CalenMob

Jestliže aktuálně hledáte nějaký přehledný a praktický kalendář, který byste mohli používat namísto nativní aplikace, tak by vás mohl zaujmout program Tiny Calendar – CalenMob. Tato aplikace vás na první pohled zaujme svým minimalistickým designem a perfektní přehledností.

Outlinely – Outlines & notes

Jestliže hledáte povedený nástroj, který se stane vaším nerozlučným parťákem pro zapisování nejrůznějších poznámek, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Outlinely – Outline & notes. S pomocí tohoto programu totiž jednotlivé poznámky můžete perfektně kategorizovat, mít nad nimi skvělý přehled a v řádu sekund mezi nimi vyhledávat.

.