Zavřít reklamu

V naší rubrice, ve které se věnujeme zajímavým zkratkám pro iOS, se dnes blíže podíváme na zkratku s názvem Imgur Image. Tato užitečná a skvěle fungující zkratka vám umožní během okamžiku nahrát na server Imgur libovolnou fotografii z galerie vašeho iPhonu a současně zkopírovat URL této fotografie pro její pozdější sdílení.

Řada z nás zcela běžně pracuje s nejrůznějšími obrázky a fotografiemi, a to nejen po stránce úprav, ale také co se týče jejich sdílení. Fotografie lze sdílet různými způsoby, počínaje přímým sdílením v soukromé zprávě nebo e-mailu a konče umístěním fotografie na vybrané úložiště, ze kterých pak můžete sdílet URL odkaz vámi nahrané fotografie. Mezi populární servery, které slouží ke sdílení fotografií, patří mimo jiné také Imgur. Proces nahrávání na Imgur a následného sdílení je sám o sobě jednoduchý – zkrátka jen provedete upload příslušné fotografie, po jejím nahrání zkopírujete její URL adresu, a tu poté vložíte tam, kam je potřeba. Jsou ale chvíle, kdy je i takto rychlý proces vhodné ještě více zrychlit.

Právě pro takové případy je zde zkratka s názvem Imgur Image, s jejíž pomocí můžete z fotogalerie vašeho iPhonu vybrat jakoukoliv fotografii a v pár krocích provést její nahrání na Imgur a souběžné zkopírování URL adresy nahraného snímku. Zkratka Imgur Image vyžaduje přístup k fotogalerii na vašem iPhonu. Abyste si ji mohli stáhnout, nezapomeňte odkaz otevřít v prostředí prohlížeče Safari na vašem iPhonu, a zároveň se také ujistěte, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Imgur Image stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více