Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Timberborn

Lidstvo již před nějakou dobou zcela zmizelo z planety Země. Budování staveb si tedy budou muset vzít na starost zcela jiní tvorové – bobři. Pokud vás nudí běžné budovací strategie, můžete vyzkoušet mírně netradiční titul Timberborn, ve kterém budete dirigovat bobry, budující pozemní i vodní stavby všeho druhu.

  • Původní cena: 20,99 € (16,79 €)

Verdun

Kdo říká, že vás hry nemohou vzdělávat? Vydejte se se svými přáteli na nelítostný boj a vciťte se do rolí vojáků první světové války. Zákopová válka nabízí unikátní zážitek na bitevním poli, kde se se svojí četou ponoříte do vypjatých bitev na straně útoku i obrany.

  • Původní cena: 19,99 € (5,99 €)

Wingspan (Na křídlech)

Wingspan je poutavá karetní hra s ptačí tematikou, u které se pobavíte a zároveň se řádně odreagujete. Hra je určená pro jednoho až pět hráčů, a vaším úkolem v ní bude vytvořit si síť přírodních rezervací a nalákat do ní co možná největší množství těch nejzajímavějších ptáků.

  • Původní cena: 19,99 € (11,79 €)

Peglin

Pokud máte rádi spíše tahové roguelike RPG hry, možná vás v naší dnešní nabídce zaujme titul Peglin. V této hře putujete kouzelným světem, ve kterém musíte získávat a správně využívat nejrůznější schopnosti, a s využitím taktického a strategického myšlení se pokusit přežít co nejdéle.

  • Původní cena: 16,49 € (14,84 €)

Unrailed

Hra s názvem Unrailed! vás přenese do prostředí železnice. V této koooperativní hře bude vaším úkolem vybudovat rozsáhlou a fungující železniční síť, starat se o to, aby vše šlo tak, jak má, a neustále vylepšovat váš vlak.

  • Původní cena: 19,99 € (5,99 €)
Témata: , , ,
.