Zavřít reklamu

Moderní technologie nám dávají spoustu možností a skýtají nejen příležitost pro zábavu a odreagování, ale nabízí také řadu nástrojů, které vám pomohou dosáhnout větší produktivity. V dnešním článku si představíme pět aplikací pro iPhone, které vám v tomto směru mohou skvěle pomoci.

Tasks: To Do Lists & Planner

Plánování a tvorba seznamů úkolů je nedílnou součástí snahy o maximální produktivitu. Pokud hledáte novou aplikaci pro tvorbu seznamů úkolů a plánování, můžete vyzkoušet aplikaci Tasks: To Do Lists & Planner. Aplikace Tasks nabízí možnost plánování, vytváření, sdlení a správy seznamů úkolů, plánování projektů a další funkce. Samozřejmostí je možnost přidávání PDF souborů a dalšího obsahu, možnost tvorby rychlých poznámek, přidávání akcí a vnořených úkolů nebo třeba možnost nastavení priority.

Aplikaci Tasks: To Do Lists & Planner

Kalendář Google

Pokud hledáte bezplatnou, multiplatformní,4 výkonnou a užitečnou aplikaci pro kalendář, můžete sáhnout po starém dobrém Google Kalendáři. Kromě toho, že je zcela zdarma a bez reklam, nabízí výhody v podobě propojení s dalšími aplikacemi a službami od Googlu, možnost přidávání úkolů, více možností zuobrazení i možnost sdílení kalendářů nebo vytváření společných kalendářů.

Aplikaci Google Kalendář stáhnete bezplatně zde.

Notion

Aplikace Notion si nejen mezi majiteli Apple zařízení získává čím dál větší popularitu, a není se čemu divit. Jedná se o bezplatnou a funkcemi nabitou aplikaci, která prakticky poslouží jako mobilní verze vaší kanceláře. Můžete ji využívat sami i ve spolupráci s kolegy či spolužáky, můžete si zde vytvářet a ukládat poznámky i dokumenty všeho druhu, upravovat je a sdílet. Notion nabízí možnost vytváření složek s jednotlivými úkoly, poznámkami a rozpracovanými projekty. Je jen na vás, zda tento nástroj využijete k poznámkám, plánování, tvorbě seznamů, nebo třeba jako virtuální zápisník pro práci s vašimi dokumenty a dalším obsahem.

Aplikaci Notion stáhnete bezplatně zde.

Noisli

Pokud máte někdy problém soustředit se na práci či studium kvůli okolnímu hluku, můžete vyzkoušet aplikaci Noisli. V příjemně vypadajícím a jednoduchém uživatelském rozhraní si zde můžete namíchat ideální mix zvuků přírody, ale třeba také kavárny, ohně nebo jedoucího vlaku pro co nejlepší soustředí. Noisli je placená aplikace, u které se investice vyplatí, pokud byste ale chtěli na iPhonu vyzkoušet její bezplatnou verzi, můžete zahájit poslech na www.noisli.com v Safari.

Aplikaci Noisli stáhnete za 49 korun zde.

Be Focused – Focus Timer

Spousta lidí nedá při práci či studiu dopustit na takzvanou pomodoro techniku, která spočívá v pravidelném střídání bloků, určených pro soustředěnou práci, s přestávkami. Pokud i vy tuto techniku využíváte, můžete vyzkoušet aplikaci Be Focused – Focus Timer. Tento nástroj umožňuje nastavení a přizpůsobení délky a četnosti jednotlivých bloků, stejně jako možnost pojmenování jednotlivých úloh, svůj pokrok můžete sledovat v přehledných grafech.

Aplikaci Be Focused – Focus Timer stáhnete bezplatně zde.

.