Zavřít reklamu

Na stránkách Jablíčkáře vám čas od času přinášíme tipy na různé aplikace. Ty nejpopulárnější aplikace v jednotlivých kategoriích jsme si z velké části probrali v průběhu loňského roku, v následujících dílech se tedy zaměříme na ty méně známé tituly. Dnes si představíme pětici aplikací, které slouží ke sledování ženského cyklu a všeho, co s ním souvisí.

Clue

Aplikace Clue slouží k zaznamenávání vašeho cyklu, pomůže vám vypočítat pravděpodobné datum zahájení příštího cyklu, a umí vám také sdělit, kdy je vaše plodné období a jaké je pravděpodobné datum ovulace. Do aplikace můžete zaznamenávat celou řadu přednastavených i vámi zvolených symptomů a poznámek počínaje teplotou a konče chutěmi či poznámkami o užitých lécích. V aplikaci najdete také zajímavé články, Clue nabízí integraci s nativním Zdravím ve vašem iPhonu.

Aplikaci Clue stáhnete zde

Period Tracker Period Calendar

Aplikace Period Tracker Period Calendar se mezi uživatelkami také těší velké oblibě. Nabízí tradiční funkce záznamu a předpovědi periody, ovulace a plodného období, umožňuje záznam různých symptomů, teploty i přidávání poznámek. Součástí aplikace je upozornění na čas braní antikoncepce, léků nebo vitamínů. V aplikaci lze vytvořit i více než jeden uživatelský účet, Period Tracker nabízí také možnost propojení s nativním Zdravím ve vašem iPhonu.

Aplikaci Period Tracker Period Calendar stáhnete zde

Flo

Aplikace Flo Period Tracker patří na App Storu mezi velmi oblíbené. Slouží ke sledování cyklu, pomůže vám vypočítat datum periody, plodného období i ovulace, mezi její funkce dále patří těhotenská kalkulačka a ovulační kalendář. Díky umělé inteligenci se předpovědi v rámci aplikace stávají s každým záznamem přesnější a přesnější, Flo vám poslouží také v období těhotenství. Flo Period Tracker nabízí také historii cyklů a příznaků a různé informační grafy.

Aplikaci Flo stáhnete zde

Glow

Aplikace Glow nabízí v příjemně vypadajícím uživatelském rozhraní možnost sledování cyklu, výpočet plodných dnů a ovulace, možnost záznamu periody, teploty, příznaků a přidávání poznámek. Lze ji využít při sledování cyklu či snaze o otěhotnění. Součástí aplikace je i komunitní stránka s diskuzními fóry a zajímavými články, což ocení nejedna žena.

Aplikaci Glow stáhnete zde

Ovia

V aplikaci Ovia můžete sledovat nejen svou ovulaci a plodné dny, ale také zaznamenávat periodu a zlepšovat znalosti o svém cyklu. Aplikace umožňuje zaznamenávání příznaků, tělesné teploty a dalších důležitých údajů, na jejichž základě vám vždy podá aktuální užitečné informace o vašem cyklu, jeho proměnách a vývoji. Ovia nabízí také bohaté možnosti exportu dat, samozřejmostí je také integrace s nativním Zdravím ve vašem iPhonu.

Aplikaci Ovia stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více