Zavřít reklamu

Zobrazení více parametrů

V předchozích verzích iOS jsme byli zvyklí na sekci Teplota, ale v iOS 17 se objevuje nová sekce s všeobecným názvem Počasí, která nabízí rozšířenější informace včetně teplotního grafu, denního shrnutí a pravděpodobnosti srážek. Navíc umožňuje srovnání s předešlým dnem.

Sledování fází Měsíce

Pro ty, kdo rádi z různých důvodů sledují fáze Měsíce, bude Počasí v iOS 17 zážitkem. Nově zde naleznete dlaždici s podrobnými informacemi o fázích Měsíce, včetně počtu dní do dalšího úplňku, časové osy, východ a západ Měsíce a mnoho dalších detailů.

Počasí v Klidovém režimu

Jednou z atraktivních novinek v iOS 17 je tzv. Klidový režim, který dokáže proměnit váš uzamčený iPhone připojení k nabíječce na inteligentní displej, zobrazující nejen aktuální čas, ale také důležité informace, včetně předpovědi počasí. Nastavení Klidového režimu, včetně zobrazení počasí, lze upravit v menu Nastavení -> Klidový režim.

Srovnání s předešlým dnem

V iOS 17 přichází nativní Počasí s novinkou, která umožňuje srovnání aktuálního počasí s tím z minulého dne. Data jsou prezentována prostřednictvím elegantního sloupcového grafu s krátkým popisem. Stačí otevřít aplikaci Počasí, vybrat požadovanou lokalitu a přejít do sekce Porovnání dní.

Zobrazení počasí z včerejšího dne

V nativní aplikaci Počasí v iOS jsme si již zvykli na desetidenní předpovědi. Nicméně v iOS 17 Apple přidává ještě více detailů, včetně možnosti zobrazit podrobnější data z předešlého dne. Stačí klepnout na aktuální předpověď nebo desetidenní předpověď a v kalendářním zobrazení zvolit předchozí den.

.