Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Ananda – PREMIUM

Aplikace Ananda – PREMIUM vám usnadní vaše meditování, zrelaxování a spoustu dalších aktivit s tímto spojených. Appka totiž v sobě obsahuje několik příjemných zvuků, které vám právě zmiňovaný pocit relaxu mohou spolehlivě navodit. Tato appka má širokou škálu využití a dá se použít pro ranní buzení, meditování, načerpání energie, nebo večerní usínání.

Braveland

Ve strategické hře Braveland se při první zapnutí ocitnete v roli syna velkého válečníka. Problémem však je, že vaše vesnice byla kompletně vypleněna a vy jste tak přišli o všechno. Vaším hlavním úkolem bude postupným vývojem a volbou správné taktiky vybudovat z vašeho hrdiny co možná nejlepšího válečníka, který velí celé armádě.

Sight Words Sentence Builder

Při správné výuce angličtiny se nikdy nesmí opomenout na velice důležitá slova. Ta se děti musí naučit ihned ze začátku, jinak se pro ně v budoucnu stane samotné čtení textu velice obtížným. Aplikace Sight Words Sentence Builder slouží dětem pro pomoc právě s tímto problémem, kdy je naučí správné užití daných slov.

Aplikace a hry na macOS

My PaintBrush Pro: Draw & Edit

Aplikace My PaintBrush Pro: Draw & Edit je profesionálním nástrojem pro nejrůznější kreslení a malování. Tato appka dokonce dokáže pracovat se systémem vrstev, díky čemuž může vaše počínání značně usnadnit. Co v My PaintBrush Pro: Draw & Edit najdete, je několik štětců, per, tužek a spousta dalších užitečných nástrojů.

Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood (Full)

Ve hře Enigmatis 2: Thhe Mists of Ravenwood (Full) se vžijete do role detektiva, který musí vyřešit tajemnou záhadu stojící za svou říší. Hraním této hry budete nacházet jednotlivé stopy a řešit jednotlivé hádanky, které vám dokážou častokrát pořádně zavařit.

Word-Templates

Zakoupením aplikace Word-Templates získáte přístup k více než dvou stům jedinečných šablon, které jsou určeny pro tvorbu dokumentů v Microsoft Word. Jednotlivé šablony jsou navíc rozděleny do příslušných kategorií, díky čemuž si mezi nimi nebudete muset dlouho vybírat.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více