Zavřít reklamu

Každý týden přibývají v Mac App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co Mac App Store za uplynulý týden přinesl. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na její název.

Remitano Desktop

Aplikace Remitano Desktop je určená všem, kteří operují s kryptoměnami. Nabízí možnost P2P transakcí, funkce pro nákup, prodej, ukládání i investování kryptoměn, a podporuje kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum, Tether, Litecoin nebo třeba Ripple.

The Hidden Treasures: Mystery

Pokud vás baví hry, ve kterých musíte hledat nejrůznější předměty, určitě vás zaujme také aplikace The Hidden Treasures: Mystery. Vaším úkolem v ní bude hledat ukryté objekty a řešit různé záhady a hádanky. Děj se odehrává v podmořském světě, ve kterém vás čeká zajímavé dobrodružství.

Nightshift Dark Mode

Aplikace s názvem Níghtshift Dark Mode vám na vašem Macu pomůže přizpůsobit barevné ladění obrazovky tak, aby to co nejlépe vyhovovalo vašemu zraku. Nightshift Dark Mode nabízí také funkci takzvané chytré inverze. Jedná se o open-source aplikaci.

Nightshift Dark Mode

Coloring Book Paint & Draw

Jak název napovídá, aplikace Coloring Book Paint & Draw potěší zejména malé milovníky omalovánek a kreslení. Najdete zde obsáhlou knihovnu obrázků k vybarvení a dalším úpravám, k dispozici budete mít celou řadu různých nástrojů, jako jsou pastelky, voskovky a spoustu dalšího.

Shortcut Keeper

Používáte při práci na Macu rádi nejrůznější klávesové zkratky? S pomocí aplikace Shortcut Keeper si je můžete jednoduše ukládat a mít o nich dokonalý přehled, takže si již jednotlivé zkratky nemusíte složitě zapamatovávat. Aplikace nabízí intuitivní design, podporu tmavého režimu a další funkce.

.