Zavřít reklamu

Photos ToolKit

Photos ToolKit je opravdu povedená a multifunkční zkratka, která vám na vašem iPhonu možní různými způsoby pracovat s vašimi fotkami. Po spuštění zkratky se vám zobrazí menu, ve kterém si následně stačí jen vybrat, co zrovna potřebujete provést. V rámci zkratky Photos ToolKit můžete vytvořit koláž z fotek, převádět snímky na jiný formát, otáčet je a spoustu dalšího.

Zkratku Photos ToolKit stáhnete zde.

Pixelate

Pixelate je zkratka, s jejíž pomocí můžete snadno a rychle rozpixelovat libovolnou fotografii z vašeho iPhonu. Stačí jen vybrat nebo ručně nastavit požadovaný rozsah pixelizace, vybrat z galerie příslušnou fotografii, a zkratka Pixelate již vše potřebné odvede automaticky (a kvalitně) za vás.

Zkratku Pixelate stáhnete zde.

Photo Grid

S pomocí zkratky Photo Grid můžete na vašem iPhonu během chvilky vytvořit mřížku z libovolného počtu fotografií z galerie. Zkratka funguje velmi jednoduše a zároveň spolehlivě – vaším jediným úkolem bude vybrat příslušné fotografie, a zkratka Photo Grid se již postará o to, aby je seřadila do koláže.

Zkratku Photo Grid stáhnete zde.

Video to GIF

Jak název napovídá, zkratka Video to GIF se dokáže postarat o to, abyste na vašem iPhonu mohli snadno a rychle převést libovolné video na krátký animovaný GIF. Spusťte zkratku, v galerii vyberte video, potvrďte, a poté případně vyberte sekci, kterou chcete převést na GIF.

Zkratku Video to GIF stáhnete zde.

Combine Screenshots

Combine Screenshots je šikovná zkratka, s jejíž pomocí můžete snímky z vašeho iPhonu uspořádat do koláže. Stačí jen spustit zkratku, v galerii vybrat požadované snímky, a zkratka se již postará o jejich úhledné uspořádání do koláže. Ta se následně automaticky uloží do fotogalerie vašeho iPhonu.

Zkratku Combine Screenshots stáhnete zde.

.