Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Splits for insta & snap

Jste aktivní na sociálních sítích a často přidáváte videa na Instagram či Snapchat? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pravděpodobně jste se již setkali se situací, kdy jste natočili příliš dlouhé video a měli jste problémy s jeho nahráním. Aplikace Splits for insta & snap dokáže v rychlosti rozdělit zmiňované video na několik menších klipů a přímo jej tak nachystat k publikaci do instagramového příběhu nebo na Snapchat.

3D Emojis – 3D Animated Emoji Stickers

Jak již samotný název napovídá, aplikace 3D Emojis – 3D Animated Emoji Stickers vám zpřístupní třicet různých emotikon, které můžete využít v rámci aplikace iMessage. Hlavní výhodou navíc je, že se jedná o 3D samolepky, jenž jsou navíc animované.

Minesweeper Genius

Pravděpodobně všichni z nás si pamatují na legendární hru zvanou Hledání min, jenž se nacházela na počítačích s operačním systémem Windows. Hra Minesweeper Genius vychází přímo z této kultovní hry, avšak přináší s sebou řadu novinek. Vaším úkolem totiž je pomoci géniovi jménem Aristotle, který musí přejít skrze minové pole, aby uprchl před mimozemskými experimenty.

Aplikace a hry na macOS

Desktop Lens

Jestliže si občas potřebujete přiblížit obrazovku na vašem Macu, protože nevidíte například na text, tak byste se přinejmenším měli podívat na aplikaci Desktop Lens. Jak můžete v níže přiložené galerii vidět, tento nástroj se dá označit za lupu, která se vám na vašem jablečném počítači může náramně hodit.

PassDirector – secure database

Aplikace PassDirector – secure database se dá označit za vaši osobní, a především kvalitně zabezpečenou databázi. S pomocí tohoto nástorje si totiž můžete v zabezpečené podobě uchovávat vaše nejcitlivější data, mezi které můžeme zařadit například informace o bankovních účtech, platebních kartách, vašich různých účtech a jejich heslech a dalších.

Unforeseen Incidents

Ve hře Unforeseen Incidents se budete potýkat doslova s učebnicovou záhadou, kterou budete muset patřičně prošetřit a odhalit všechna tajemství. Zemí se totiž šíří neznámá nákaza a pouze vy jste tou osudovou osobou, jenž dokáže zachránit lidstvo. Čeká na vás skutečně poutavý příběh a rozsáhlé dialogy, na které si budete muset dávat velký pozor.

.