Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

German Translator.

Jak již samotný název napovídá, aplikace German Translator vám dokáže posloužit jako kvalitní anglicko-německý a německo-anglický slovník. Pokud tedy zvládáte pouze angličtinu, ale chystáte se do Německa, jedná se o perfektní nástroj, jenž by vám rozhodně neměl chybět.

SUBURBIA City Building Game

Ve hře SUBURBIA City Building Game bude vaším cílem vybudovat co možná nejlepší město, ve kterém nebude nic chybět. Budete se tedy muset postarat o výstavbu různých muzeí, letadel, industriálních zón, podzemní dopravy a spoustu dalších. Samozřejmě to ale nebude jednoduché. Musíte si totiž dát pozor na to, abyste nerostli příliš rychle, protože jinak ztratíte důvěru a přijdete o peníze.

Alien Jelly: Food For Thought

Řadíte se mezi milovníky logických her, které vám nedají jen tak něco zdarma? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak je tady Alien Jelly: Food For Thought přímo pro vás. V této hře na vás čeká několik unikátních úrovní, tři postavy s bizarními schopnostmi a spousta zmiňovaných hádanek.

Aplikace a hry na macOS

PDF Converter, Reader & Editor

Stažením aplikace PDF Converter, Reader & Editor získáte perfektní a především komplexní nástroj, který vám značně usnadní jakoukoliv správu vašich PDF dokumentů. Tato aplikace si poradí s různou úpravou, převodem do jiných formátů, přidáním vodoznaku, zamknutím či odemknutím, kompresí a s řadou dalších užitečných úloh.

Trine

Ve hře Trine se vydáte za dobrodružstvím do světa, který oplývá řada záhad, tajemství a na první pohled působí doslova pohádkově. Na svou výpravu se vydáte s čarodějem, zlodějem a rytířem a vaším hlavním úkolem bude, abyste dokázali zachránit celé království před příchozím zlem.

Coffee Buzz

U jablečných počítačů je z důvodu úspory energie doporučeno, aby vám Mac po nějakém čase automaticky přešel do režimu spánku. Někdy se ale můžete ocitnout v situaci, kdy byste potřebovali, aby Mac jel zkrátka o něco déle. V tomto případě máte dvě možnosti. Buďto pokaždé změníte nastavení v Předvolbách systému, nebo sáhnete po aplikaci Coffee Buzz. Tu můžete ovládat přímo skrze horní menu bar, kde nastavíte, po jak dlouhou dobu nemá Mac přejít do režimu spánku a máte vyhráno.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    No ja nevim ale vypada to ze jste clanek psal na rychlo a bez toho aby jste si overil informace… Jenom 15 hodin po vydani clanku a Suburbia je stale za 199, PDF converter jak pan vyse psal taky a puvodni cena nebyla 99, Trine je stale za 249 a mimo jine nefunguje na Catalina update coz je taky dulezite sdelit. Bez urazky Vratislave, mate jeste co zlepsovat, ale fandim Vam.

celý text

Čtěte více.