Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace na iOS

Epica 2 Pro

Zakoupením aplikace Epica 2 Pro – monster camera získáte nástroj, pomocí kterého můžete vytvářet zábavné a legrační fotografie. S pomocí této aplikace můžete váš obličej proměnit doslova v cokoliv a výsledné fotografie následně sdílet se svými přáteli.

Voice Dictation

Pokud hledáte nějakou aplikaci, která byste mohli mohli diktovat nějaký text a ona by jej co možná nejrychleji zapisovala, možná byste si neměli nechat ujít dnešní nabídku na aplikaci Voice Dictation – Speechy. Tato appka dokáže v reálném čase zaznamenat vaše slova, a to díky speciálně vyvinutému enginu, který si s tímto problémem poradí doslova levou zadní.

TextVideo

Jak je již z názvu patrné, aplikace TextVideo – Text on Video disponuje dá se říci pouze jednou, avšak vcelku užitečnou funkcí – dokáže přidat text do vašeho videa. Text navíc může být dle libosti upravován, otáčen a taktéž na něj můžete nanést určitý specifický styl. Aby toho nebylo málo, s pomocí této appky můžeme video i zkrátit.

Aplikace a hry na macOS

Total Video Player

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou aplikaci, která by na vašem zařízení s operačním systémem macOS dokázala nahradit nativní aplikaci QuickTime Player, možná by vás mohla zaujmout aplikace Total Video Player. Tento přehrávač médií si poradí téměř s každým populárním a používaným formátem a vy tak navíc nebudete muset stahovat podporu pro určité kodeky.

Darkness and Flame: Born of Fire (Full)

Ve hře Darkness and Flame: Born of Fire (Full) se vžijete do role malé holčičky, která se jmenuje Alice a omylem se ocitla ve skutečně špatné situaci. Alice se totiž zmiňovaným omylem stane součástí boje mezi temnotou a ohněm, přičemž pro své přežití bude muset řešit mnoho hádanek a hlavolamů.

MovieMator Video Editor Pro

Aplikace MovieMator Video Editor Pro slouží pro pokročilou úpravu vašich videí. Jestli hledáte nějaký program, který se pyšní slušnou cenovkou a zvládá poměrně spolehlivě editor video, možná byste se na MovieMator Video Editor Pro měli přinejmenším podívat.

.