Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Very Little Nightmares

Hra Very Little Nightmares vás v okamžiku vtáhne do svého světa, kde se budete muset vypořádat se záludnými hádankami a postupně tak odhalíte celý příběh hry. Vaším hlavním úkolem bude zachránit dívku v žluté pláštěnce, a to konkrétně z podivného domu, kde nemůžete nikomu věřit.

Cartoon Craft

Ve hře Cartoon Craft objevíte lidské hrdiny a orcy, které však čeká obrovské nebezpečí. Z ničeho nic se totiž všichni začnou měnit v nemrtvé, s kterými se musíte vypořádat tou nejefektivnější cestou.

Cut for Stories

S aplikací Cut for Stories můžete vytvářet vaše instagramové příběhy ještě více zajímavější a atraktivnější. Díky této appce totiž můžete vaše fotografie či videa jakkoliv upravit a přidat jim efekty těch nejrůznějších druhů.

Aplikace a hry na macOS

FileZilla Pro – FTP and Cloud

Aplikace FileZilla Pro je pravděpodobněji ten nejspolehlivější FTP klient, který momentálně na trhu můžeme najít. Aplikace toho zvládá však daleko víc a disponuje spoustu funkcemi, které objevíte během jejího používání.

Salon Software

Pokud vlastníte nějaký salón a chcete mít lepší přehled o vašich klientech a jejich objednaných příchodech, aplikace Salon Software je tady přímo pro vás. V rámci aplikace máte absolutní přehled téměř o vše, co by vás mohlo zajímat a navíc máte k dispozici interaktivní kalendář, do kterého se všechny příchody klientů spolehlivě promítnou.

Aspect Ratio Calculator

Aplikace Aspect Ratio Calculator by měla řešit problém, kdy musíte změnit velikost obrázku, avšak neznáte jeho poměr stran. Aplikace jako taková slouží pouze pro výpočet poměru stran, což zvládne například přímo z obrazovky, nebo z již uloženého obrázku. Aspect Ratio Calculator je navíc ke dnešnímu dni zcela zdarma.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.