Zavřít reklamu
Témata: ,

Milovník a nadšený uživatel jablečných produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Appka je výborná. Jen škoda, že Apple zkur*il Photo Library, takže to na nějakou systematickou práci bez spolupracující profesionální knihovny fotek není. Pokud nechcete mít každou fotku 2x. Nebo jsem na to alespoň zatím nepřišel. Proč nejsou podporováné starší iPady, je prasárna, vždyť nejde o žádné real time stříhání a renderování digitálního filmu, ale ve většině případů o násobení matic – pencil bych oželel. No vůbec iOS je na posledním iPadu mini laggující trest.

  Profesionální fotograf sice nejsem, ale pořídil jsem. Pokaždé, když něco v Affinity upravuji, naprosto si to užívám! Vše je intuitivní a učení šlo od ruky.
  I cena je bezkonkurenční vzhledem k tomu, že se alespoň za mě jedná o nejlepší appku v kategorii! :-)

  Affinity na PC/Mac je super jako náhrada Photoshopu (zkoušel jsem), jenže to trochu nedává smysl bez toho, aby byla i nějaká náhrada za Lightroom v oblasti správy katalogu atd.
  Lightroom se totiž docela vyplatí formou předplatného, kdy za výslednou cenu jen mírně vyšší než je cena holého LR obdržíme i plný Photoshop a docela zajímavé a použitelné cloudové galérie. Pokud tedy člověk potřebuje LR, tak tu skutečně moc velký prostor pro Affinity nevidím.
  V tomto směru je asi zajímavější právě nyní recenzovaná verze pro iPad, tam opravdu moc konkurence nevidím.

celý text





Čtěte více



.