Zavřít reklamu

Během letošního roku se mezi jablíčkáři rychlostí blesku šíří informace o představení nových AirPods, potažmo tedy i AirPods Pro. Problém ale spočívá v tom, že spekulace a úniky se neustále mění a prakticky nic není jisté. To ostatně prokazují AirPods 3, o kterých se už mluvilo na začátku roku a jejich představení se prvně datovalo na březen 2021. Aktuálně ale s čerstvými informace přichází nejrespektovanější analytik Ming-Chi Kuo, který okomentoval situaci okolo druhé generace AirPods Pro.

Takto by měla vypadat sluchátka AirPods 3:

Podle jeho dobře obeznámených zdrojů Apple s představením AirPods Pro druhé generace letos nepočítá a nechává si je na příští rok. Zároveň zmiňuje, že letošní poptávka po klasických AirPods je podstatně menší, než se vlastně původně předpokládalo. Zároveň snížil svůj předpoklad z 75-85 milionů kusů na 70-75 milionů kusů. Spasitelem by každopádně mohla být nová řada zmiňovaných „Proček,“ který prodeje v příštím roce posílí o více než 100 milionů kusů. Každopádně kdy přesně dojde k jejich odhalení nezmínil. Internetem každopádně kolují spekulace o tom, že k jejích představení by mělo dojít během některé z podzimních Keynote v roce 2022.

1520_794_AirPods-Pro

Kuo každopádně ani nezmínil, s jakými novými funkcemi a vlastnostmi by sluchátka mohla přijít. Podle informací z Bloombergu, které vyplavaly na povrch minulý měsíc, by AirPods Pro měly být vybaveny pokročilými senzory pohybu, čímž by se ze sluchátek stal perfektní parťák pro cvičení a monitorování těla. Apple by měl zároveň pracovat na designu podobném nedávno uvedeným Beats Studio Buds, díky čemuž by se dokázal zbavit nožiček a obecně tak produkt ještě více vylepšit.

.