Zavřít reklamu
iWant

Aplikace Apple Support se dočkala české lokalizace

iWant

Společnost Apple včera večer vydala prohlášení o tom, že se její aplikace Apple Support dočkala několika nových lokalizací. Aplikace zaměřená na podporu a pomoc s iOS přístroji je nově dostupná ve více než dvaceti nových jazykových mutacích a zemích. Jedna z nich je také Česká republika, neboť je aplikace od včerejška lokalizována do češtiny. Aplikaci Apple Support si můžete stáhnout zdarma s App Store.

Aplikace Apple Support slouží jako jakýsi informační hub o různých Apple produktech. Můžete si zde vyfiltrovat různé návody konkrétně pro vaše Apple zařízení, stejně jako je možné se skrze aplikaci spojit s oficiální podporou. Prostředí a funkce aplikace si můžete prohlédnout na screenshotech v galerii níže.

Několik screenshotů z české verze aplikace Apple Support:

Kromě různých návodů a článků s „tipy a triky“ zde najdete obrovské množství užitečného textu navíc, ať už co se týče iPhonu, iPadu, Macu a práce s nimi. V sekci podpory se můžete přímo objednat do nějakého servisního střediska – v tomto případě aplikace slouží jako klasický webový portál podpory na apple.cz. Nově lokalizovaná aplikace se tak, vzhledem ke svým funkcím, může hodit opravdu každému uživateli, který nějaké to zařízení od společnosti Apple vlastní. Uvidíme v následujících dnech, jestli s lokalizací této služby dorazí ještě nějaké novinky navíc (jako třeba oficiální podpora AppleCare+…).

Zdroj: Apple