Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Tentokrát se blíže podíváme na aplikaci Readly.

Světu vládne v současné chvíli digitalizace všeho druhu, a doba, kdy většina lidí kupovala papírové časopisy a noviny, je již z velké části pryč. Stejně jako mají tištěná média něco do sebe, má své výhody také digitální podoba nejrůznějších novin a časopisů. Pokud rádi virtuálně listujete elektronickými magazíny a novinami všeho druhu a ze všech možných koutů světa, mohla by vás zajímat aplikace s názvem Readly, která nabízí doslova tisíce různých titulů, a stává se tak jakýmsi virtuálním kapesním novinovým stánkem. Aplikace vám za pravidelné předplatné (329 korun měsíčně, první zkušební měsíc vás vyjde na 29 korun) nabízí neomezený přístup k řadě novin a magazínů všeho druhu a z celého světa. Veškerý obsah si můžete stáhnout pro offline přečtení, samozřejmostí je také podpora rodinného sdílení, možnost aktivace rodičovské kontroly, chytré vyhledávání nebo třeba možnost aktivace notifikací na příchod nového čísla vašeho oblíbeného časopisu.

Po spuštění aplikace vás čeká krátká a rychlá registrace, zadání témat, která vás zajímají, a můžete začít číst – prvních 48 hodin čtení je zcela bezplatných. Aplikace je snadno ovladatelná a nabízí užitečné funkce, jako jsou třeba záložky, již zmíněné stahování, možnost přidávání tiskovin do seznamu oblíbených nebo třeba možnost zobrazení všech dostupných vydání. V aplikaci si můžete nastavit také preferované jazyky novin a magazínů, čeština ale zatím bohužel chybí.

Aplikaci Readly stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více