Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se podíváme na aplikaci Music Harbor.

Snad každý milovník hudby chce být také v obraze, co se týká novinek a informací o jeho oblíbených interpretech či hudebních vydavatelstvích. Aplikace Music Harbor je skvělou a užitečnou platformou, na které můžete sledovat své oblíbené hudební skupiny, interprety či jednotlivá vydavatelství. Najdete zde vždy všechny aktuální novinky, které souvisí s vašimi oblíbenci, mít vždy aktuální přehled o nově vydaných skladbách, albech či hudebních videích, a získat také informace o turné i jednotlivých vystoupeních vašich oblíbených hudebních interpretů. Můžete si zde také nechat zobrazit chronologický přehled všech vydaných alb, vyhledat všechny spolupráce s jinými hudebníky,  remixy, hostování na jiných albech a řadu dalších informací podobného typu.

Aplikace Music Harbor nabízí plnou integraci se všemi technologiemi od Applu, takže si například na plochu vašeho iPhonu můžete nastavit některý z nabízených widgetů, importovat údaje z Apple Music (ale třeba také ze Spotify), přidávat položky do vaší hudební knihovny, přidávat data vydání nových alb či singlů do nativního Kalendáře na vašem iPhonu nebo třeba vytvářet Zkratky. Music Harbor spolupracuje také s platformou Google News a prohlížečem DuckDuckGo nebo třeba servery MetaCritic, Pitchfork a AllMusic. Základní verze aplikace Music Harbor je zdarma, za jednorázové platby ve výši 25 až 79 korun získáte bonusové funkce, jako je pokročilé filtrování, možnost změny vzhledu a další. Odemknutí všech prémiových funkcí vás jednorázově vyjde na 149 korun.

Aplikaci Music Harbor stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.