Zavřít reklamu

iOS 15.1 

První velká aktualizace přišla 25. října. Zde už jsme se dočkali SharePlay nebo nahrávání ProRes na iPhonech 13. Wallet se naučilo přijímat očkovací COVID-19 certifikáty. 17. listopadu bylo vydáno iOS 15.1.1 jen s opravou problému s přerušováním hovorů.

iOS 15.2 a iOS 15.3

13. prosince jsme se dočkali funkce Zpráva o soukromí v aplikacích, programu digitální pozůstalosti a dalších funkcí a samozřejmě oprav chyb. Řešilo se makro na iPhone 13 Pro, a mírně se změnila aplikace Apple TV. iOS 15.2.1 přišlo 12. ledna 2022 a opravovalo jen chyby, což platí i o desetinovém iOS 15.3. Proč tedy Apple nevydal jen iOS 15.2.2 je otázkou. Ve stejném smyslu totiž přišlo i 10. února iOS 15.3.1, a to opět bez nových funkcí, jen s nutnými opravami.

Diskuze k článku

  Jak se vlastně ukládají aktualizace v telefonu? Nahradí nová aktualizace systému tu předchozí, nebo každá nová aktualizace zabere další kus paměti? Kvůli opravě nějaké drobnosti to ukousne 1GB ?

  Stáhneš instalační balík, ten se rozbalí, při instalaci se přepíšou stará data novými a pak se smaže to, co z toho rozbaleného balíku zbylo. Ale nepotřebuješ to vědět, ptotože to nepoznáš a nikde to neuvidíš.

  Dík za odpověď. Na starém iPadu mě pořád narůstala v paměti „Systémová data“, tak jsem podezříval aktualizace.

  Nemám problém, protože nabíjím přes noc a mám samozřejmě zapnuté automatické aktualizace, které neprobíhají hned po vydání ale až po nějaké době, kdy je případný průšvih odhalený a funguje mi to skvěle, nevidím důvod, proč na funkčním systému něco měnit. Akorát kdyby to šlo stahovat i na LTE, mám neomezená data, 5G tu není a prostě musím na wifi i když je to wifi vytvořená z druhého iPhonu, který jede na stéjné LTE.

  Mimochodem přijde mi, že na tomto webu v poslední době jen hledají blechy na Applu a všechno je špatně. Možná byste měli přejít na Android když je Apple tak moc špatný.

  A k tomu ještě mažou příspěvky v diskuzi pod články, pokud má odlišný názor nebo je kritizuje. Tady už ten první taky odstranili. Přitom tam nebylo nic sprostýho nebo urážlivýho. Prostě i tak to něčí ego neuneslo.

celý text

Čtěte více