Zavřít reklamu
iWant

Podívejte se, jak vypadá Apple Park na nejnovějších záběrech

iWant

Poslední pohled na to, jak to vypadá v Apple Parku, jsme tu měli téměř před dvěma měsíci. V tu dobu se debatovalo o tom, jak to v budoucnu s podobnými video-reporty bude, neboť se Apple Park dostával do provozu a létání s drony nad hlavami zaměstnanců (a cizím majetkem obecně) by se pilotům nemuselo vyplatit. Po delší odmlce jsou tu nové obrázky znova. A tentokrát už možná opravdu naposledy.

Ne, že by autoři těchto videí přestaly s natáčením. Jejich obsah už však není příliš zajímavý, neboť se toho v Apple Parku a jeho okolí příliš neděje. V areálu byly ukončeny téměř všechny stavební práce, nějaké dodělávky na chodnících a cestách ještě pokračují. Jinak je vše tak, jak mělo být a jediné na co se čeká je, až se tráva zazelená a stromy a keře začnou pořádně růst. A to není příliš zajímavý obsah na sledování.

Krátce před konferencí WWDC, jejíž stream se spustí již za nějaké dvě a tři čtvrtě hodinky, se na YouTube objevila dvě videa od dvou autorů, kteří Apple Park na své drony natáčí. Můžete se tak podívat na obě a udělat si obrázek o tom, jak to na tomto místě momentálně vypadá. Jinak když už jsem nakousl WWDC, konference se odehrává jen necelých 15 kilometrů vzdušnou čarou od nové centrály Applu.

Co se týče změn, které je od posledně na videu možné spatřit, v celém areálu je konečně vysázeno na 9 tisíc okrasných stromků a keřů. Vzhledem k tomu, že je komplex již v provozu, jsou v provozu také servisní týmy, které se o celý komplex starají. Například četa techniků, která má na starosti umývání stínících ploch na oknech kampusu, pracuje údajně několik hodin denně celý týden a jejich práce je v podstatě nekonečná neboť než celý okruh dojedou, mohou začít znovu.

Zdroj: YouTube