iWant

Podívejte se, jak vypadá Apple park v polovině října

iWant

Máme za sebou polovinu října a na YouTube kanále uživatele Matthew Robertse se objevilo nové video, zachycující současné práce na kolosu s názvem Apple Park. Jak se můžete přesvědčit sami níže, dělníci opět odvedli velký kus práce a podle videa to vypadá, že se začínají dodělávat jen ty poslední drobnosti, jako je třeba výstavba tenisových kurtů a basketbalových hřišť pro zaměstnance. Celé 4K video, které bylo pořízeno za pomocí dronu, si můžete prohlédnout níže.

V okolí Apple Parku to stále vypadá jako na staveništi. Není se moc čemu divit, vzhledem k frekvenci, s jakou se po okolí pohybují nákladní vozy a další těžká technika. I tak je ovšem vidět, že se vše chýlí ke konci. V areálu se v říjnu začalo s výstavbou chodníků a asfaltem se začaly zalévat také některé vedlejší cesty a silnice. Hlavní tahy se budou asfaltovat až jako poslední, na to je tedy ještě času dost.

S každým dalším měsícem je v areálu vysazeno mnoho nových stromů a uvnitř hlavního „ringu“ to už začíná vypadat jako v nějaké botanické zahradě. Celý efekt bude ještě znásoben v okamžiku, kdy začne všude po okolí růst tráva. Ve videu můžeme vidět výstavbu dvou hřišť na basketbal, vedle kterých by měly stát také zatravněné tenisové kurty. Svého dokončení se dočkala hala pro návštěvníky, která vypadá vskutku impozantně.

Zdroj: YouTube