iWant

Apple právě vydal iOS 11.0.3 pro veřejnost

iWant

Je to jen pár okamžiků, co Apple vydal novou verzi iOS pro veřejnost. Jedná se o verzi s názvem iOS 11.0.3, která by měla být k dispozici pro všechny, kteří disponují kompatibilním zařízením. Aktualizace má 285MB a je k dispozici ke stažení klasickou metodou.

Pokud máte v telefonu nějakou starší verzi, aktualizaci je možné provést přes NastaveníObecnéAktualizace softwaru. Tento update by měl přinést opravení několika častých chyb, které se po přechodu na iOS 11 objevily. Například situaci, kdy přestane reagovat obrazovka telefonu. Dále aktualizace řeší problémy se zvuky telefonu a haptickou odezvou. Kompletní changelog najdete níže.

iOS 11.0.3 obsahuje opravy chyb pro váš iPhone nebo iPad. Tato aktualizace:

  • Odstraňuje problém, který způsoboval nefunkčnost zvuku a haptické odezvy na některých zařízeních iPhone 7 a 7 Plus
  • Řeší potíže s nereagujícím dotykovým vstupem na displejích některých iPhonů 6s, při jejichž servisu nebyly použity originální díly Apple

Poznámka: Neoriginální náhradní displeje mohou snižovat kvalitu zobrazení a nemusí pracovat správně. Opravy displejů s certifikací společnosti Apple provádějí důvěryhodní odborníci s použitím originálních dílů značky Apple. Další informace najdete na webových stránkách support.apple.com/cs-cz.
Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na webové stránce
https://support.apple.com/cs-cz/HT201222