Zavřít reklamu

Je to jen pár okamžiků, co Apple vydal novou verzi iOS pro veřejnost. Jedná se o verzi s názvem iOS 11.0.3, která by měla být k dispozici pro všechny, kteří disponují kompatibilním zařízením. Aktualizace má 285MB a je k dispozici ke stažení klasickou metodou.

Pokud máte v telefonu nějakou starší verzi, aktualizaci je možné provést přes NastaveníObecnéAktualizace softwaru. Tento update by měl přinést opravení několika častých chyb, které se po přechodu na iOS 11 objevily. Například situaci, kdy přestane reagovat obrazovka telefonu. Dále aktualizace řeší problémy se zvuky telefonu a haptickou odezvou. Kompletní changelog najdete níže.

iOS 11.0.3 obsahuje opravy chyb pro váš iPhone nebo iPad. Tato aktualizace:

 • Odstraňuje problém, který způsoboval nefunkčnost zvuku a haptické odezvy na některých zařízeních iPhone 7 a 7 Plus
 • Řeší potíže s nereagujícím dotykovým vstupem na displejích některých iPhonů 6s, při jejichž servisu nebyly použity originální díly Apple

Poznámka: Neoriginální náhradní displeje mohou snižovat kvalitu zobrazení a nemusí pracovat správně. Opravy displejů s certifikací společnosti Apple provádějí důvěryhodní odborníci s použitím originálních dílů značky Apple. Další informace najdete na webových stránkách support.apple.com/cs-cz.
Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na webové stránce
https://support.apple.com/cs-cz/HT201222

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Animace 3D Touch stále zasekává, po kliknutí na zprávu u nějakého kontaktu to stále hodí jen do výpisu všech zpráv, a roletka při funkci „Dosah“ stále nefunguje správně. Jediná změna, na kterou jsem přišel, je další chyba – nefunguje widget počasí :-(

  U mě to, co popisujete, funguje správně. Teda kromě toho “Animace 3D Touch”, totiž nevím, co přesně tím je myšleno.

  Ajo! Tak už rozumím. Lištu s notifikacemi lze stáhnout dolů při funkci Dosah stejně jako bez Dosahu akorát z vršku displeje, namísto z poloviny displeje. Jj. To je chyba! Díky za osvětlení.

  Widget počasí mi funguje, funkce “dosah” také funkční, také nevím co je myšleno animacemi 3D touch, 3D touch funguje normálně (mám iP7)

  Po aktualizaci my začalo zlobit stahování z AppStore. Příklad vyberu appku dam získat potvdim přes touchID a začne se točit kolečko ale nezačne se stahovat po čase vše přestane bez žádného výsledku, mate někdo nějakou podobnou zkušenost? Mám iPhone 8 plus 64gb

  Výdrž baterie iP SE v iOS 11.0.3 stále strašná: půl hodiny muziky, dva kratší e-maily, prolétnutí zpráv na webu, stáhnutí 20MB pdf a zapnuté BT kvůli AW a jsem za 58 minut od posledního nabití na 60%.

  Ja jsem odinstaloval Skype a dost to pomohlo, zkus mrknout na batery info.

  Vypnul jsem skype z refresh in background (vlastně jsem tam vypnul všechno). O par procent to pomohlo. Opravdu hodně žere BT, LTE a wifi. Neudává se někde v Settings počet cyklů baterky a úroveň max. nabití? Nemůžu to najít.

  Bohužel musím souhlasit. Wi-Fi vyvíjí telefon naprosto brutálně. Ten Skype moc nepomohl, jen trochu. Divny, ze na baterii mi to ukazuje 1% Wallet, kterou vůbec nepoužívám. Na verzi 0.3 jsem teda jeste naupgradnul, ale urcite to přes vikend udělám.

  Největší shit co kdy apple mohl vydat. Tohle fakt nepamatuji. Hotová katastrofa. Vždy jsem byl spokojen s iphonem a iOs jako takovým.. ale tuto je fakt vrchol. Stále se to zasekává , když chci volat tak neslyším druhou stranu. Není dne abych ten tel. neresetoval…..

  Největší shit co kdy apple mohl vydat. Tohle fakt nepamatuji. Hotová katastrofa. Vždy jsem byl spokojen s iphonem a iOs jako takovým.. ale tuto je fakt vrchol. Stále se to zasekává , když chci volat tak neslyším druhou stranu. Není dne abych ten tel. neresetoval…..

  Každá další “oprava” mi iP SE jen víc a víc rozes*ala. Po 11.0.3 zamrzá nastavování hlasitosti, vysouvací klávesnice v aplikacích vyrobí překrývající se zmatek na obrazovce. Aplikace zamrzají. Po restartu se to na chvíli uklidní a pak po čase znova. A to ta původní iOS “jen” žrala baterku – což se děje pořád.

  Mam dost podobnou (špatnou) zkušenost s SE. K jabku sem utekl od Androida, protože mě štval pomalý OS (občas nefungující). Přechod byl rychlý a efektivní, přestal jsem svůj telefon nenávidět. Po roce a půl ale nabytá reputace (perfektně fungující a odladěný chod) dostala kladivem po hlavě. Svůj telefon začínám znovu nenávidět.

  Upřímně řečeno jsem za 9 let u Applu nezažil nic tak kurevsky zabugovaného jako iOS 11 se svými záplatami. Každá záplata 1 chybu na daném zařízení odstraní a 10 dalších zavleče. V Applu, který byl za Jobse známý svým puntičkářstvím, očividně rezignovali na testování.

  Baterie se vybiji neskutečnou rychlosti! Normálně mi baterka vydržela i den a půl a teď mám od 100% nabití za 2hodiny 44%. iCloud i podobné blbiny mám vypnute. Take me dost štvou ty nápisy když napr. najedu na zprávy, tak se objeví nadpis “Zprávy”, nebo u nastavení “Nastavení”- vážně? Rada bych zpět nainstalovala předchozí verzi. Poradi prosím někdo, jak to mám udělat? Díky, B.

celý text

Čtěte více.