iWant

Podívejte se, co je v iOS 11.1 Beta 2 nového

iWant

Apple včera večer vydal novou vývojářskou betaverzi pro chystaný iOS 11.1. Již minulý týden se zhruba vědělo, co všechno do této bety Apple přidal. Věděli jsme, že se můžeme těšit na stovky nových emotikon a uživatelé v zahraničí se těšili na zprovoznění funkce Apple Pay Cash. Jak se ukázalo, ta ani do druhé bety nedorazila, i tak se však pár změn událo, jak se můžete přesvědčit na videu níže.

Jeff Benjamin ze serveru 9to5mac dal dohromady video, na kterém všechny novinky v iOS 11.1 Beta 2 prezentuje. Můžete si tak prohlédnout obrovské množství nových smajlíků, které si Apple pro tuto aktualizaci připravil. Jedná se o zcela nové emotikony založené na Unicode 10 a v takto obrovském množství si musí vybrat každý.

Další důležitou novinkou je oprava funkce Dosah (angl. Reachability), která po poslední aktualizaci v podstatě přestala spolehlivě fungovat. Toto ocení především majitelé modelů Plus. Přepracování se dočkal také Emergency SOS panel, který nově nabízí další možnosti přizpůsobení a několik nových voleb. No a v neposlední řadě je tu návrat oblíbeného 3D Touch gesta pro multitasking, o kterém jsme psali zde, a který spoustě uživatelů od vydání iOS 11 chyběl. Kromě návratu bylo celé gesto upraveno, takže nyní funguje podstatně lépe a přechody mezi aplikacemi na pozadí jsou plynulejší. iOS 11.1 Beta 2 by se měla dnes večer objevit také pro ty, kteří se účastní veřejného betatestu.