Zavřít reklamu

Téměř pětiměsíční čekání je u konce a Tim Cook před několika málo okamžiky zahájil první letošní keynote. Jen pro připomenutí, naposledy se Cook a spol. z Cupertina ozvali 18. října 2021, a to při příležitosti uvedení (nejen) nových MacBooků Pro. Od té doby uplynula spousta času a je tak na čase přivítat první produktové novinky letošního roku!

Keynote Cook opět začal rekapitulací zajímavých informací, které se tentokrát týkaly především streamovací služby Apple TV+. Cook zmínil několik úspěšných seriálů, mezi které patří například populární Ted Lasso nebo další díla, jejichž autoři a herci byli nominování na celou řadu cen a ocenění. V krátkém videu se objevily ukázky právě z těchto populárních a často oceňovaných (ale i některých teprve plánovaných) seriálů, které se na platformě objevily nebo se co nevidět objeví, jako například The Tragedy of Macbeth, Argylle, Luck, Spirited nebo Coda. Některé se budou moci pochlubit i skvělým obsazením, mezi největší hvězdy patří například Tom Holland, Dakota Johnson, Tom Hanks, Ryan Reynolds a další.

Kromě výše uvedeného však Cook oznámil novinku, která bude populární především v USA – a tou je oficiální partnerství s MLB, tedy Major League Baseball , v rámci které se bude vysílat Friday Night Baseball s oficiálními přenosy vybraných utkání. Tímto oznámením Cook rekapitulaci ukončil a hned se vrhnul na první letošní novinky…

.