Zavřít reklamu

Ve včerejších ranních hodinách se na internetu začaly objevovat informace o tom, že hlasová asistentka Siri odhalila datum konání letošní první Apple Keynote. Jableční fanoušci se v tomto případě rozdělili na dvě skupiny – v první jste našli jedince, kteří byli o konání konference přesvědčeni, ve druhé pak naopak jedince, kteří byli přesvědčeni o opaku. O pár hodin později se ale ukázalo, že první skupina měla pravdu. Letošní první Apple Special Event, který dostal název Spring Loaded, se totiž doopravdy bude konat již 20. dubna od 19:00, jak samotná Siri „předpověděla“.

Určitě vás zajímá, s čím vším by Apple na této konferenci mohl přijít. Nutno podotknout, že aktuální odhadování je velmi složité, jelikož to vypadá, že si Apple ze všech leakerů začal víceméně dělat legraci. Těm totiž nedávno podstrčil falešné datum konání první konference, a tak není vyloučeno, že podobných úkonů provedl více. Pokud bychom se měli držet dostupných informací a úniků, tak to vypadá, že se dočkáme minimálně aktualizovaného iPadu Pro a k tomu lokalizačních přívěšků AirTags. Nejistý je pak příchod nové generace Apple TV, sluchátek AirPods 3 či AirPods Pro 2, a také nových iMaců (či jiných jablečných počítačů) s čipy Apple Silicon. Jestliže patříte mezi jablečné fanatiky, tak jsme si pro vás níže připravili tapety, kterými se na první letošní Apple Special Event můžete naladit.

apple keynote spring loaded tapety
Zdroj: SmartMockups

Apple u všech pozvánek, jež před konferencemi rozesílá, přichází vždy s jedinečnou grafikou, ze které lze poté vytvořit tapety. Před minulými konferencemi jsme vám takové tapety zprostředkovali také a u letošní první konference tomu nebude jinak.  Jestliže se vám tedy design poslední pozvánky na Apple Special Event s názvem Spring Loaded líbí a nemůžete se konference dočkat, tak stačí, abyste klepnuli na tento odkazZ odkazu pak stačí tapety určené na vaše zařízení stáhnout a jednoduše nastavit – nejedná se o nic složitého. Pokud nevíte, jakým způsobem můžete tapety stáhnout a nastavit, tak vám níže přikládáme podrobné návody. Samotnou konferencí vás samozřejmě budeme již tradičně provázet, a to již 20. dubna od 19:00 našeho času. Před, během a i po konferenci se na našem magazínu budou samozřejmě objevovat články, ve kterých váš o všech novinkách budeme informovat.. Bude nám ctí, pokud budete chystanou konferenci sledovat právě s námi.

Tapety inspirované letošní první Apple Keynote stáhnete zde

Nastavení tapety na iPhonu a iPadu

 • Prvně je nutné, abyste se přemístili na Google Disk, kde jsou tapety uloženy – klepněte na tento odkaz.
 • Zde si poté vyberte tapetu pro váš iPhone či iPad, a poté ji rozklikněte.
 • Jakmile tak učiníte, tak klepněte na tlačítko pro stažení vpravo nahoře.
 • Po stažení tapetu v rozklikněte ve správci stahování a vlevo dole klepněte na ikonu sdílení.
 • Nyní je nutné, abyste sjeli níže a klepnuli na řádek Uložit obrázek.
 • Poté přejděte do aplikace Fotky a staženou tapetu otevřete.
 • Pak už jen vlevo dole klepněte na ikonu sdílení, sjeďte níže a klepněte na Použít jako tapetu.
 • Nakonec stačí, abyste klepnuli na Nastavit a zvolili si, kde se bude tapeta zobrazovat.

Nastavení tapety na Macu a MacBooku

 • Prvně je nutné, abyste se přemístili na Google Disk, kde jsou tapety uloženy – klepněte na tento odkaz.
 • Zde si poté vyberte tapetu pro váš Mac či MacBook, a poté ji rozklikněte.
 • Na zobrazený soubor s tapetou klepněte pravým tlačítkem (dvěma prsty) a zvolte Stáhnout.
 • Po stažení na tapetu klepněte pravým tlačítkem (dvěma prsty) a zvolte možnost Nastavit obrázek na ploše.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více