Zavřít reklamu

Prakticky od začátku letošního roku se internetem šířily spekulace ohledně nové generace AirPods. Po takto dlouhém čekání jsme se konečně dočkali! Při příležitosti dnešní akce Apple Event cupertinský gigant představil dlouho očekávaná sluchátka AirPods 3. generace, u kterých je na první pohled patrné, že se nechaly inspirovat svým starším sourozencem AirPods Pro. Pojďme si tedy posvítit na známé změny.

mpv-shot0084

Samotné představení cupertinský gigant odstartoval chválou současných jablečných sluchátek, které si dokážou hravě poradit se Spatial Audiem neboli prostorovým zvukem, čímž se kvalita zvuku dostává na zcela novou úroveň. Problém je, že s tímto si doposud poradily pouze modely Pro a Max. Přesně proto přichází AirPods 3. generace, pro které je hlavní novinkou podpora Spatial Audio.  Jak jsme již zmínili výše, další zajímavou změnou je bezesporu design, který lehce navazuje na AirPods Pro. Díky tomu se tak nového vzhledu dočkalo i pouzdro. Aby toho každopádně nebylo málo, tak také přichází i lepší zvuková kvalita. Apple zároveň vyslyšel i touhy samotných jablíčkářů, kteří dlouhou dobu volají po odolnosti vůči vodě a potu.

Mezi další novinky se nadále řadí funkce automatického párování, o 1,5 hodiny větší výdrž baterie, což ve finále dává 6 hodin bez pouzdra a až 30 hodin s pouzdrem. AirPody 3. generace budou k dispozici v rámci předobjednávek již během dnešního dne, přičemž na pulty prodejců zamíří za týden. Jejich cena je pak nastavena na 179 dolarů.

.