Zavřít reklamu

Sváteční den naprosté většiny Apple fanoušků je zde. Kalifornský gigant dnes představil opravdu mnoho zajímavých novinek, od nového iPadu deváté generace a iPadu mini šesté generace, přes jablečné hodinky Apple Watch Series 7, až k chytrým jablečným telefonům v podobě iPhonů 13. Nebyl by to ale Apple, kdyby po boku telefonů nepřišel s novými barevnými variantami MagSafe krytů a peněženek. A nutno podotknout, že se jedná o doplňky ve svěžích podzimních barvách, které se budou líbit asi každému.

Co se týče silikonového krytu na iPhone 13 (Pro), bude k dostání v měsíčkově žluté, jetelově zelené, křídově růžové, hlubokomořsky modré, pomelově růžové, temně inkoustové, ledňáčkově modré a v červené (PRODUCT)RED. Kožené pouzdro pak seženete ve zlatohnědém, tmavě višňovém, sekvojově zeleném, temně inkoustovém a šeříkově nachovém provedení. Průhledný obal se samozřejmě příliš nezměnil, jediné, čeho si můžete všimnout, jsou výřezy pro fotoaparáty uzpůsobené na míru novým telefonům.

Cupertinská společnost myslela i na milovníky MagSafe peněženek, jež se nových barev dočkají taktéž. Konkrétně jsou k dispozici v zlatohnědém, tmavě višňovém, sekvojově zeleném, temně inkoustovém a šeříkově nachovém provedení. Ani kryty, ani peněženky rozhodně nejsou středobodem, po kterém všichni uživatelé prahnou, na druhou stranu je dle mého názoru skvělé, že Apple myslí i na ty, co si rádi své zařízení ozdobí stylovým originálním příslušenstvím. Mne osobně nechaly jak kryty, tak peněženky chladným, někoho však zajisté mohou potěšit.

.