Zavřít reklamu
iWant

Apple zveřejnil několik nových videí na kterých radí, jak kreativně využívat fotoaparát v iPhonu

iWant

Společnost Apple dnes odpoledne zveřejnila několik nových videí s fotbalovou tématikou, na kterých se vás pokusí naučit několik kreativních způsobů, jak využít fotoaparát v iPhonu na plno. Všechna nově zveřejněná videa si můžete prohlédnout v článku.

První video ukazuje možnosti panoramatického režimu, díky kterému můžete vytvořit zajímavé scény, jako je například ta ve video, kde proti sobě stojí dva totožné fotbalové týmy.

Druhé video se zaměřuje na režim Burst, díky kterému je možné zachytit několik rychlých snímků za sebou, za pomocí kterých můžete vyfotit přesně ten moment, na který čekáte. Tento režim je vhodný pro veškeré sportovní aktivity či obecně, když potřebujete vyfotit jakýkoliv rychlý pohyb.

Třetí video se zaměřuje na režim, jež uživatelům umožňuje pořídit zpomalený záběr. Stačí jen zaujmout dobrou pozici, celou scénu nahrát a poté vybrat časový úsek, který chcete zpomalit. Je to velmi jednoduché a intuitivní.

Další video vám poradí, jak vytvořit atmosferickou scénu v momentě, kdy fotíte či natáčíte proti světlu. Stačí využít trochu kreativity, manuálního nastavení ostření a expozice a výsledek vás může velmi překvapit.

Poslední zveřejněné video je jakýmsi sestřihem několika technik, které jsou v tomto případě použity pro natáčení a fotografování při fotbale.

Apple výše zmíněná videa vydal především kvůli dnes startujícímu mistrovství světa. Byť jsou zaměřena primárně na iPhone X, podobných výsledků budete moci dosáhnout i s jinými iPhony, i když v některých případech s o něco horší výslednou kvalitou. Videa jsou dostupná na oficiálním kanále společnosti Apple, ale také na nové microsite, kterou Apple k tomuto účelu vytvořil.

Zdroj: 9to5mac