Zavřít reklamu
iWant

Apple právě vydal iOS 11.3.1, který řeší problém s neoriginálními displeji

iWant

Apple před malou chvílí vydal nový iOS 11.3.1, tedy minoritní aktualizaci k současné verzi systému, která přináší jen drobné opravy chyb a zlepšuje zabezpečení iPhonů a iPadů. Aktualizace je určena pro všechny majitele kompatibilních zařízení a je k nalezení tradičně v Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. V případě iPhonu X čitá instalační soubor velikost pouze 49,5 MB.

Nový iOS 11.3 řeší problém s nereagujícím dotykem displeje u některých model iPhonu 8, které byly opraveny s použitím neoriginálních náhradních dílů. Apple zároveň v poznámkách aktualizace varuje, že neoriginální displeje mohou nejenom způsobovat podobné problémy, ale také snižovat kvalitu zobrazení a nemusí vždy fungovat přesně tak, jako originální panely. Zároveň Apple vyzývá, aby uživatelé nechávaly opravovat svá jablečná zařízení u certifikovaných servisů, kde se o výměnu vadných dílů starají důvěryhodní odborníci a používají originální díly značky Apple.

Poznámky k aktualizaci iOS 11.3.1:

iOS 11.3.1 zlepšuje zabezpečení iPhonů a iPadů a řeší problém s nereagujícím dotykovým vstupem na některých iPhonech 8, které byly opraveny s použitím neoriginálních náhradních displejů.

Poznámka: Neoriginální náhradní displeje mohou snižovat kvalitu zobrazení a nemusí pracovat správně. Opravy displejů s certifikací společnosti Apple provádějí důvěryhodní odborníci s použitím originálních dílů značky Apple. Další informace najdete na webových stránkách support.apple.com/cs-cz.

Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na následující webové stránce: https://support.apple.com/kb/HT201222