Zavřít reklamu

Apple si pro svá iOS zařízení přichystal malou aktualizaci zabezpečení, která přináší opravu ověřování připojení přes SSL. iOS 7.0.6 je ke stažení pro podporované iPhony, iPady i iPody touch…

ios706

K nejnovější verzi svého mobilního operačního systému Apple vydal bližší informace na webu, kde vysvětlil důvod aktualizace zabezpečení. V některých předchozích verzích iOS totiž hackeři mohli získávat data, která měla být chráněná šifrováním, protože systém nebyl schopen ověřit bezpečnost připojení.

Velikost aktualizace je jen pár desítek megabajtů (na různých zařízeních se liší), nicméně pro následnou instalaci je přesto vyžadováno více než 800 MB volného místa. Pro starší iPhony 3GS a iPody touch čtvrté generace bylo vydáno stejné zabezpečení v podobě iOS 6.1.6.

Aktualizace vyšla také pro Apple TV. I pro ni přináší verze 6.0.2 bezpečnostní záplatu.

Zdroj: The Verge

Šéfredaktor Jablíčkář.cz a uživatel jablečných produktů všeho druhu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Stava se nekomu, ze po aktualizaci na 7.0.6 se hrozne rychle vybiji baterka?

  mě osobně se zdá vše normální ale na jiných webech jsem četl zase o mírném zlepšení výdrže.

  Udělej pouze čisté obnovení a nevracej tam nic ze zálohy alespoň jeden den a uvidíš, jak se to zlepší. Mně to tam dělaly nějáký srágory prpgramy, které tam nyní nejsou.

  Dik za radu, ale vyresilo se to jinak, doporucuji i jako navod pro ty, komu se to taky stane. Nenabijejte do te doby, nez se vam baterka uplne vybije (treba do 2%), a pak nabijte naplno. Zni to divne, ale problem zmizi, vyzkouseno!

  Ahoj, opravdu se rychleji vybiji baterka? Chtel bych si aktualizovat tuhle novou verzi iOS ale nevim jestli mi to tedy k nicemu pomuze.

  ahoj po aktualizaci mi nejde zvuk při gamesach, vyzvaneni´, ivysilani app, naopak běží při rádiu i ct4 sport. nemá někdo stejný problém? díky za pomoc

celý text

Čtěte více.