Zavřít reklamu

Ruku v ruce s iOS 11.3 vydal dnes Apple pro všechny uživatele také nový watchOS 4.3. Aktualizace tak přichází po několika týdnech testování, kdy si beta verzi systému mohli stáhnout pouze registrovaní vývojáři.

watchOS 4.3 přináší všem majitelům Apple Watch hned několik zajímavých novinek. V první řadě je nově možné z Apple Watch ovládat hlasitost a přehrávání hudby na HomePodu. Podobně se vylepšení respektive obnovy dočkalo také ovládání přehrávané hudby na iPhonu. Další zásadní novinkou je nabíjení v režimu nočního stolku, které je nově možné využívat v libovolné orientaci hodinek, tedy i na výšku. Na závěr se Siri ciferník dočkal aktualizace a nově ukazuje pokroky v zavírání kroužků aktivity a také přidává nové skladby do mixů v Apple Music. Nezapomnělo se pochopitelně ani na opravy chyb, a tak watchOS 4.3 řeší problém týkající se předběžného získání úspěchu v aktivitě a opravuje problém se příkazy pro Siri.

Aktualizaci na watchOS 4.3 si všichni majitelé Apple Watch mohou stáhnout v aplikaci Watch na svém iPhonu, ve které v sekci Moje hodinky přejdou do Obecné –> Aktualizace softwaru. V případě Apple Watch Serires 2 je aktualizace velká 324 MB.

.