Zavřít reklamu

[su_youtube url=“https://youtu.be/ClRhvr7SK6E“ width=“640″]

Apple dnes v noci na YouTube zveřejnil novou reklamu na iPhone 7. Ta neobsahuje žádné slogany či dialogy, ale je úchvatnou vizuální podívanou lyrickým způsobem vyzdvihující vynikající fotoaparáty nových iPhonů a jejich voděodolnost. Půlminutová reklama je celá černobílá a svým vysokokontrastním vyvedením odpovídá designu nových iPhonů, které po letech přišly mimo jiné ve dvou skutečně černých barvách.

V souvislosti s novou reklamou pak stojí za zmínku také tweet Phila Schillera, který odkazuje na článek magazínu Outside s titulkem „Nejlepší kamera roku pro dobrodružství? Apple iPhone 7 Plus“. Tento článek přináší kolekci sedmnácti povedených fotografií zachycujících různé aktivity v přírodě.

Snímky hezky ukazují schopnosti vylepšeného 12megapixelového fotoaparátu většího z nových iPhonů a jsou v podstatě sami o sobě tak trochu reklamou na nové iPhony. Podívejte se ostatně sami.

iPhone 7 na pulty vybraných Apple Storů přijde již tento pátek, přičemž do České republiky dorazí hned o týden později, tedy 23. září.

Foto: Outside (Jakob Schiller)
.