Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Audrey Hepburn: Kolekce 5 filmů

Patříte mezi obdivovatele neopakovatelného šarmu legendární herečky Audrey Hepburn? Na iTunes si nyní můžete stáhnout kolekci pěti jejích filmů. Ve sbírce najdete tituly Paříž, když to hoří, Sabrina, Prázdniny v Římě, Usměvavá tvář a Snídaně u Tiffanyho. Film Sabrina je pouze v anglickém znění, u ostatních snímků najdete české titulky.

Kolekci 5 filmů s Audrey Hepburn pořídíte za 399 korun zde.

The Fockers trilogie

Oblíbili jste si komediální filmy ze série „Fotr je lotr“ s Benem Stillerem a Robertem DeNirem? Pak vás jistě potěší skutečnost, že na iTunes máte možnost výhodně zakoupit balíček tří titulů – jedná se o tituly Fotr je lotr (2000), Jeho fotr, to je lotr (2004) a Fotři jsou lotři (2010). Všechny tři snímky nabízejí český dabing i titulky.

Trilogii The Focker pořídíte za 299 korun zde.

Kolekce 5 filmů s Tomem Cruisem

Pokud se i vy řadíte mezi fanoušky populárního hollywoodského herce Toma Cruise, neměli byste si nechat ujít tuto kolekci, jejíž součástí jsou snímky Jack Reacher (2012), Firma (1993), Top Gun (1986), Collateral (2004) a Válka světů (2005). Snímky Firma, Top Gun, Collateral a Válka světů jsou k dispozici s českým dabingem, Jack Reacher obsahuje české titulky.

Kolekci 5 filmů s Tomem Cruisem pořídíte za 599 korun zde.

Jack Reacher: Kolekce 2 filmů

Milovníkům akce a příznivcům bývalého vojenského vyšetřovatele Jacka Reachera je určena kolekce dvou filmů, ve kterých titulní roli zmíněného hrdiny ztvárnil herec Tom Cruise. Jedná se o filmy Jack Reacher a Jack Reacher: Nevracej se. Film Jack Reacher je s českými titulky, u snímku Jack Reacher: Nevracej se najdete kromě titulků také český dabing.

Dvojici filmů o Jacku Reacherovi pořídíte za 179 korun zde.

Lara Croft Tomb Raider: Kolekce 2 filmů

Patříte mezi fanoušky neohrožené Lary Croft? Pak byste si tento víkend mohli zpestřit kolekcí dvou snímků s touto hrdinkou – Lara Croft: Tomb Raider a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life. Oba filmy nabízí jak český dabing, tak i české titulky.

Balíček dvou filmů o Laře Croft pořídíte za 179 korun zde.

Témata: ,
.